Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jak dnes vypadají hlavní představitelé filmu Báječná léta pod psa: Alice Bendová dost dobře

Jak dnes vypadají hlavní představitelé filmu Báječná léta pod psa: Alice Bendová dost dobře
Zdroj: Česká televize archiv / Alice Bendová archiv
+ Dalších 11 fotografií
film
Herečka Alice Bendová (46) si před třiadvaceti lety zahrála v kultovní komedii Báječná léta pod psa, kde také ukázala svá prsa. Přítomní herci málem popadali z loďky, kde všichni seděli! Film z roku 1997 je populární dodnes. Alice Bendová vypadá stále skvěle a může se pyšnit pevnou figurou. Jak vypadají další herci z oblíbeného filmu?

Když potřebuje režisér do filmu krásnou prsatou herečku, obrátí se na Alici Bendovou. Ta má tělo na svlékání jako stvořené, a navíc umí zahrát mrchu nebo rozvracečku rodiny.

Nejvíc si ji fanoušci spojují s filmem na motivy knihy Michala Viewegha Báječná léta pod psa. Tam se s lehkostí svlékla na kánoi a užívala si slunečních paprsků. Mužští herci na ní mohli oči nechat a ona se tvářila, jako by se nechumelilo.

Drsnější scény si střihla ve filmech Sametoví vrazi, kde randila s Michalem Dlouhým. Tam už nedošlo jenom na svlékání, ale i na sex.

Alice Bendová je stále v kurzu

I čtyři roky před padesátkou se Alice Bendová pyšní perfektní postavou, kterou by jí mohly závidět kdejaké dvacítky. Občas si vypomůže na nějaké estetické klinice, ale nic nepřehání. Do galerie se můžete podívat na to, jak vypadají ostatní herci Ondřej Vetchý, Libuše Šafránková, Jitka Ježková nebo Jakub Wehrenberg.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy