Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá zpěvačka Linda Perry? Autorka hitu What's Up se změnila k nepoznání!

Linda Perry se během let pořádně změnila.
Zdroj: twitter.com
Neříká vám nic jméno Linda Perry? Tak zkuste zasáhnout hlouběji do svých vzpomínek a snad si vzpomenete. Že stále nevíte, o kom je řeč? Tak my vám zkusíme Lindu připomenout. Dnes padesátiletá Linda je zpěvačka a kytaristka a také skvělá skladatelka. Největší slávu ale zažila se svou kapelou 4 Non Blondes a jejich nesmrtelným hitem What's Up, který hraje většina rozhlasových stanic dodnes. Myslíte si, že se po Lindě po tomhle hitu hned slehla zem? Rozhodně ne.

I když se americké zpěvačce v sólové kariéře příliš nedařilo, hudbě se věnuje dodnes. Vydala své vlastní album a nakonec se stala jednou z nejváženějších žen v hudebním průmyslu.

Začala totiž podporovat ostatní umělce a psát pro ně hity doslova na klíč. Pracovala s Christinou Aguilerou, Pink, Courtney Love, Gwen Stefani, Kelly Osbourne a mnoha dalšími. Založila i dvě nahrávací společnosti a spousta kvalitních zpěváků, o kterých si myslíte, že si píšou písničky sami, ji dodnes žádá o pomoc. Takže i přesto, že není vidět, může svět slyšet její hudbu. No a to je pro Lindu více než točení klipů nebo koncertování.

Dnes už by ji ale poznal málokdo. Všichni si ji totiž pamatují jako holku s kytarou a kloboukem, zatímco ona dnes kvůli alkoholu vypadá spíše jako mladší bratr Keitha Richardse z Rolling Stones. Drogy jsou pro ni ale už minulostí a společně s manželkou Sarou Gilbert (Leslie Winkle v seriálu Teorie velkého třesku) vychovává dvě děti.

I když Lindu nevidíme na předních stranách časopisů, ovlivňuje světovou hudbu dodnes. Časy What's Up jsou nenávratně pryč, ale my si je pojďme tímto hitem připomenout.

Související články

Další články