Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá šťabajzna Houlihanová ze seriálu M.A.S.H.: Budete zírat!

+ Dalších 9 fotografií
M.A.S.H.
Kdo by neznal legendární seriál M.A.S.H. Od začátku natáčení uběhlo už 47 let a natáčelo se celých 11 let. Snad všechny generace se na tento dnes už klasický seriál z prostředí vojenské nemocnice někdy dívaly, protože se na obrazovkách televizí objevuje stále dokola. Určitě každý proto zná pohlednou blondýnku Houlihanovou, která zamotala v seriálu hlavu nejednomu muži.

Komediální seriál s chytrým humorem M.A.S.H. byl úspěšný ve všech zemích, kde se vysílal. Také pro hereckou sestavu, která je zkrátka nezapomenutelná. Výraznou roli v seriálu zaujímala Margaret Houlihanová, která představovala tamní “šťabajznu”.

Ráznou vrchní zdravotní sestru hrála herečka s polskými kořeny Loretta Swit. Ta zůstala v seriálu celých 11 let. Za M.A.S.H. získala čtyři nominace na Zlatý glóbus, osm nominací a dvě vítězství v televizních cenách Emmy.

Po skončení natáčení hrála ještě v dalších televizních pořadech a dokumentech. Také se stala známou ochránkyní zvířat. Stala se zatvrzelou vegankou. Zdá se, že tato herečka je opravdu ženou s velkým Ž. Za své dobré skutky pro zvířata a podporu při vzniku traumatologických jednotek získala ocenění Ženy roku hned od dvou světových organizací.

Lásku k umění, navrhování šperků a vyšívání představila ve dvou vlastních knihách. Tato čupr šťabajzna se i přesto, že je jí přes 80 let, stále udržuje sportem a jógou. Podle všeho si tato dáma vedle sportu začala libovat i v plastikách. Jak dnes vypadá slavná Houlihanová, se podívejte v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články