Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Šárka Vaňková? Z neviňátka se proměnila do svůdné krasavice

Šárka odhalila své sexy křivky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jako šestnáctiletá zaujala televizní diváky v první řadě pěvecké show Česko hledá SuperStar! Ve finále si to na pódiu rozdala s mikrofonem v ruce s Anetou Langerovou, která ji nakonec porazila. I přesto bylo druhé místo ohromným úspěchem. Dnes ale žije Šárka Vaňková (30) zcela jiný život. Zejména vizuálně se hodně změnila, na což se můžete podívat v galerii.

Před časem se Šárka odstěhovala do Bratislavy, kde se dala kariérně na dráhu vizážistky. Kariéře zpěvačky, která ji po jednu životní etapu živila, dala prozatím sbohem. Naopak nedávno exkluzivně pro eXtra.cz přiznala, že ji na Slovensko zavedla láska. Po miminku zatím netouží, naopak si vybudovala nový život. Změnila prostředí, kamarády, práci. „Jsem spokojená. Bylo to těžké rozhodnutí," řekla pro eXtra.

Nedávno se ale vrátila zpět do Česka a na Slovensko jen dojíždí. "Jsem teď více s rodinou," prozradila kráska, která během své hudební kariéry zažila mnohé.

Po soutěži SuperStar ležel Šárce svět u nohou. Vyzkoušela si účinkování v několika muzikálech, měla za sebou desítky vystoupení po celé republice. Peníze se jen hrnuly. Přesto se rozhodla poslechnout hlas svého srdce a odcestovat za mužem svých snů. I když momentálně je více v rodné zemi, stále na sobě pracuje.

Na to, jak šel s jednou z nejpůvabnějších českých zpěvaček čas, se podívejte v galerii.

Související články

Další články