Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá? Šárka Vaňková se proměnila do neskutečně dokonalé krásky

+ Dalších 13 fotografií
Už je to hodně dávno, co Šárka Vaňková (30) získala druhé místo v pěvecké soutěži SuperStar. Tehdy jí bylo šestnáct a měla před sebou hodně slibnou kariéru. Jenže Šárčin život se po soutěži a vystoupení v několika muzikálech změnil o 180 stupňů. Dnes už je to dospělá a především krásná žena, která se rozhodla změnit vše od základu.

Před časem se Šárka odstěhovala do Bratislavy, kde se dala kariérně na dráhu vizážistky. Kariéře zpěvačky, která ji po jednu životní etapu živila, dala prozatím sbohem. Naopak nedávno exkluzivně eXtra.cz přiznala, že ji na Slovensko zavedla láska.

Po miminku zatím netouží, naopak si vybudovala nový život. Změnila prostředí, kamarády, práci. „Jsem spokojená. Bylo to těžké rozhodnutí, ale nelituji ničeho,“ prozradila Šárka, která za poslední roky ještě zkrásněla. Dnes se za ní musí otáčet i ženy, alespoň podle snímků, které eXtra.cz získalo a pocházejí z posledních dnů.

Šárce po soutěži SuperStar ležel svět u nohou. Vyzkoušela si účinkování v několika muzikálech, měla za sebou desítky vystoupení po celé republice. Peníze se jen hrnuly. Přesto se rozhodla poslechnout hlas svého srdce a odcestovat za mužem svých snů. Na to, jak šel s jednou z nejpůvabnějších českých zpěvaček čas, na to se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články