Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Regina z Vyvolených: Zkrásněla a živí se jako umělkyně

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
vyvolení
Patřila k nejkontroverznějším účastníkům reality show VyVolení. Bývalá striptérka a éterická bytost Regina Holásková (42) se před časem pochlubila sérií snímků, z nichž je jasné, že stárne do krásy. A navíc poodhalila svůj byznys. Maluje totiž velmi pozoruhodné obrazy.

Regina Holásková, která se před časem přejmenovala na Reginu Agia, se ve šmírovací soutěži VyVolení proslavila i svojí nestydatostí. Ve vile hříchů se řadila k účastníkům, kteří neměli problém odhalit se před lačným okem kamery.

Po svém vyřazení a krátce po skončení soutěže, díky které televize Prima před lety zažila obrovský divácký úspěch, se Regina snažila chvíli prorazit v showbyznysu – neúspěšně. Nakonec se stáhla z médií a začala si žít svůj život na okraji Brna.

Byznys s uměním

Před časem ukázala, jak se jí daří a kdo by si myslel, že na tom je zle, rozhodně se splete. Regině se totiž skvěle daří. Dala se na malování obrazů. A kdyby ještě žili malíři jako Vincent van Gogh či Pablo Picasso, rozhodně by zpozorněli.

„Obrazy jsou na prodej. Přátelům za přátelské ceny,“ okomentovala Regina jedno ze svých děl, na kterém je zachycena souhra a milovanost lidské a zvířecí duše. Na kombinaci krásy účastnice reality show a jak s ní šel čas, se podívejte do galerie.

Související články

Další články