Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá pan Sheffield ze sitcomu Chůva k pohledání? Z krasavce je šedý vlčák

Byl to fešák k pohledání, ale jak vypadá dvacet let po natáčení?
Zdroj: Profimedia.cz
Ženy mu ležely u nohou, přály si být na místě slečny Fine a objímat tohoto anglického a dobře vychovaného boháče Maxwella Sheffielda. Jenže čas se prostě zastavit nedá a jeho představitel Charles Shaughnessy vypadá spíš jak pupkatý páprda.

Nikdo nemládneme, ani známí herci, kteří dřív vynikali svou pohlednou tváří. Přesně jako Charles Shaughnessy (60), kterého zbožňovaly dívky i jejich maminky a babičky. Ten se proslavil v nekonečném seriálu Tak jde čas, ale největší slávu mu přinesla role milionáře Maxwella Sheffielda.

Kdo by si nepamatoval zdrženlivého vdovce se třemi dětmi, o kterého usilovala slečna Fine, až ho nakonec uhnala. Jejich životy sledovaly tisíce diváků po celém světě, sitcom Chůva k pohledání získával jednu cenu za druhou a tím stoupala sláva i bankovní konto Charlese.

Jenže ani s naditým kontem si nekoupíte věčné mládí, což je na herci vidět. Prošedivělé vlasy, které dřív byly jeho chloubou, vrásky v obličeji a vyšší váha než před lety.

Ale na rozdíl od svých kolegů neprošel drogovými úlety ani divokými mejdany. Radši se usadil a žije pro své dvě dcery, se kterými bydlí v Santa Monice. A je šťastně ženatý, to se lidem v jeho branži tak často nestává.

Související články

Další články