Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jak dnes vypadá Paige z Čarodějek? Tahle fotka šokovala fanoušky!

Jak dnes vypadá Paige z Čarodějek? Tahle fotka šokovala fanoušky!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Irské geny nezapře. Rose McGowan (42) se narodila v Itálii jako druhé nejstarší dítě a má ještě pět dalších sourozenců. Její maminka byla z Francie, otec, jak její jméno napovídá, z Irska. Rodina cestovala po celé Evropě, až se v jejích deseti letech přestěhovala za oceán, kde si chtěla splnit svůj americký sen.

A Rose se to rozhodně podařilo. Cesta ale byla trnitá. Už v patnácti se osamostatnila a vydala sama do LA, kde chvíli žila na ulici. Nakonec začala dostávat drobné kšefty a živila se jako modelka. Na začátku kariéry se objevovala spíše v nezávislých filmech.

Nejvíce ji proslavilo hlavně randění s Marilynem Mansonem a role Paige v Čarodějkách. Tam nastoupila za vyhozenou Shannen Doherty, která hrála nejstarší čarodějnickou sestru Prue. Přitom všechny tři herečky znala už z minulých natáčení. Možná proto dokázaly na plátno převést takovou rodinnou atmosféru.

I když Rose aktivně bojuje za práva žen, lesbiček a gayů, tak byla nařčena z homofobního chování. A to za výrok, že gayové bojují za právo nošení miniaturních těsných plavek a braní extáze na večírcích.

Zní to spíš jako vtip, ale znáte Američany, pro ty je všechno politicky nekorektní.

Rose se také zbavila své rudé irské hřívy a pravidelně si holí hlavu. Rebelku v sobě tahle žena nezapře ani po čtyřicítce!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy