Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá nejošklivější dítě ze Sexu ve městě? Mirandě se rozhodně nepodobá!

Pamatujete si na tohle miminko?
Zdroj: youtube.com / facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Kdo neviděl seriál Sex ve městě, jako by nebyl. Od první natáčecí klapky uplynulo už hodně let. Jak se změnily hlavní protagonistky seriálu zhruba víme. Ovšem pamatujete si někdo malého, zrzavého klučinu Mirandy? Podívejte se, jak se po těch letech změnil představitel Bradyho Hobbese

Sex ve městě je kultovní seriál, který znají snad všechny ženy po celém světě. Všechny jsme hltaly každý díl a s oblíbenou čtyřkou holek jsme se naprosto sžily. Od prvního natáčení uběhlo už zhruba osmnáct let.

Dokážete si ještě vzpomenout na nejmladšího herce oblíbeného seriálu? Brady Hobbes hrál dítě zrzavé dračice Mirandy Hobbes a jejího tichého přítele Steva Bradyho. V současné době samozřejmě už dítětem není, ale je z něj dospívající teenager.

Malého prcka si zahrál Joseph Pupo, který po skončení seriálu úplně zmizel z televizních obrazovek. Na obrazovkách se ukázal až po dlouhých dvanácti letech, aby se podělil o zážitky, které si z natáčení pamatuje. Byl v té době přece jenom dost malý.

Nyní mu je sedmnáct let a do televizního studia si přišel povykládat. Svěřil se, že seriál vlastně nikdy neviděl a nějak o to nemá ani zájem. No, je to jednoduše typický chlap. Co si budeme říkat. Moderátoři o něm hovoří jako o velmi vtipném a sympatickém mladíkovi.

Od posledního filmu, Sex ve městě 2 se Joseph neukázal v žádném jiném filmu. Ale uvidíme, třeba se ho ještě dočkáme v pokračování Sexu ve městě 3.

Související články

Další články