Sex ve městě je kultovní seriál, který znají snad všechny ženy po celém světě. Všechny jsme hltaly každý díl a s oblíbenou čtyřkou holek jsme se naprosto sžily. Od prvního natáčení uběhlo už zhruba osmnáct let.

Dokážete si ještě vzpomenout na nejmladšího herce oblíbeného seriálu? Brady Hobbes hrál dítě zrzavé dračice Mirandy Hobbes a jejího tichého přítele Steva Bradyho. V současné době samozřejmě už dítětem není, ale je z něj dospívající teenager.

Malého prcka si zahrál Joseph Pupo, který po skončení seriálu úplně zmizel z televizních obrazovek. Na obrazovkách se ukázal až po dlouhých dvanácti letech, aby se podělil o zážitky, které si z natáčení pamatuje. Byl v té době přece jenom dost malý.

Nyní mu je sedmnáct let a do televizního studia si přišel povykládat. Svěřil se, že seriál vlastně nikdy neviděl a nějak o to nemá ani zájem. No, je to jednoduše typický chlap. Co si budeme říkat. Moderátoři o něm hovoří jako o velmi vtipném a sympatickém mladíkovi.

Od posledního filmu, Sex ve městě 2 se Joseph neukázal v žádném jiném filmu. Ale uvidíme, třeba se ho ještě dočkáme v pokračování Sexu ve městě 3.