Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá nádherná Angelika? Překrásný obličej herečce zničil život i kariéru

Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
proměna
Nádherná a statečná žena, která má sice plachý pohled, ale odvahy dostatek na to, aby se nenechala zastrašit. Tak si pamatujeme Angeliku, od šedesátých let známou po celém světě. Realita ale není ani zdaleka tak veselá. Herečku jménem Michelle Mercier (80) katapultovalo pět dílů o Angelice, markýze Andělů, na vrchol popularity. Dívka, která se chtěla původně stát tanečnicí, měla u nohou nejen Francii, ale celý filmový svět.

Herečku jménem Michelle Mercier katapultovalo pět dílů o Angelice, markýze Andělů, na vrchol popularity. Dívka, která se chtěla původně stát tanečnicí, měla u nohou nejen Francii, ale celý filmový svět.

Byla stejně slavná jako Brigitte Bardot, co se týká osobnosti a popularity, jenže Brigitte zná dodnes každý. Na Michelle svět zapomněl. Přestože natočila přes padesát filmů, pro každého už navždy zůstala Angelikou.

Společně s romantickou filmovou sérií zaznamenala Michelle svůj největší herecký vrchol, ale v podstatě také jeho konec. Nic lepšího už nepřišlo.

Herečka vypadá na svůj věk velmi dobře, přestože si s ní život krutě zahrál i v osobní sféře.

V roce 1961 se vdala za pomocného režiséra Andrého Smagghe. Z něj se vyklubal alkoholik, který potřeboval čas od času hospitalizaci. O čtyři roky později se rozvedli.

Po dlouhém vztahu se v roce 1970 provdala za slavného závodníka Clauda Bourillota. Ten pro změnu jednoho dne zmizel se všemi jejími šperky a penězi. Michelle zůstala naprosto bez prostředků.

Její další vztahy byly jen další katastrofou. Přiznala, že její herecký kolega Vittorio Gassman se ji jednou pokusil znásilnit. A italský princ zrušil sňatek po řadě let zasnoubení.

Michelle Mercier to v životě neměla jednoduché. Po starostech uplynulých let nejsou ale ve tváři mladé Angeliky zatím ani stopy.

Související články

Další články