Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Malý Herkules? Otce zavřeli za mlácení rodiny a on se změnil k nepoznání!

Velký Herkules toho malého příliš nepřipomíná.
Zdroj: facebook.com
Před patnácti lety udivoval svět místo Ornelly Koktové osmiletý kulturista, kterému se přezdívalo Malý Herkules. Jeho dokonale vypracovaná postava mu v pouhých 11 letech dokonce přinesla titul nejsilnějšího chlapce světa. Jak ale dětská hvězda dopadla?

Dnes třiadvacetiletý Richard Sandrak už činky nezvedá, pyšní se hispsterskou bradkou a jeho postava připomíná spíše tatíky od rodiny, kteří si po večeři dopřejí pár piv.

„Prostě mi to začalo připadat nudné,“ řekl Herkules „o kulturistice“ reportérům.

Běžné zaměstnání od něj ale nečekejte. Pracuje jako hollywoodský kaskadér a specializuje se na ty nejtěžší kousky.

„Podpaluju se,“ popisuje jednoduše hlavní náplň svého zaměstnání a sní o tom, že jednou bude vědcem, specializujícím se na kvantovou mechaniku.

A i když tvrdí, že je velmi hrdý na svou minulost, přiznává, že šlo o velice těžké období. Jeho otec Pavel totiž řídil každý aspekt jeho života a často ho velice tvrdě trestal. To samé dělal i s matkou Malého Herkula a nakonec byl za své činy poslán do vězení. To byl právě okamžik, kdy se Richard přestal věnovat kulturistice a zároveň přerušil veškeré styky s otcem.

Je tak otázkou, do jaké míry chtěl vlastně Malým Herkulem být on sám. Richard už se ale minulostí netrápí a tvrdí, že jeho život směřuje pouze dopředu.

Související články

Další články