Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Létající Čestmír? Dětská hvězda Lukáš Bech vydělává statisíce!

Jak vypadá Létající Čestmír dnes?
Zdroj: twitter.com
Lukáš Bech už pravděpodobně navždy zůstane pro celý český národ Létajícím Čestmírem. Co ale dnes bývalý dětský herec dělá? Brzy se znovu vrátí na televizní obrazovky!

Objeví se totiž v reklamním spotu Kofoly, kde by měl čepovat limonádu na pláži. Znovu se tak připomene svým fanouškům, kteří si ho nejlépe pamatují z role Létajícího Čestmíra.

Krátká herecká kariéra Lukáše Becha byla ale daleko bohatší, než by se na první pohled mohlo zdát. Jeho talent upoutal už v roce 1979 Věru Chytilovou a ta ho obsadila do filmu Panelstory aneb Jak se rodí sídliště. V následujícím roce se objevil ve filmu Zločin na poště a už šel z role do role. Objevil se i v Návštěvnících či filmu Lucie, postrach ulice. Slibnou kariéru ale nakonec zastavily vleklé problémy s hlasivkami, kvůli kterým musel Lukáš s herectvím přestat nadobro.

„Je hodně herců, kteří to vystudovali. A já jim nechci brát práci. Občas se někde objevím, když jim vyhovuje můj typ. Ale jinak se kolem natáčení motám z té druhé strany,“ uvedl Bech pro Ahaonline s tím, že se věnuje výběru lokací pro filmy či klipy.

Občasné role mu ale přesto vynášejí. I přesto, že spot pro Kofolu bude trvat jen asi 30 sekund, odhaduje se, že by za něj Létající Čestmír mohl dostat až 200 000 korun.

Související články

Další články