Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jak dnes vypadá kdysi nádherná Karen z Kroku za krokem? Neměla vůbec lehký život! Vlastní rodina ji okradla o všechny peníze ze seriálu!

Jak dnes vypadá kdysi nádherná Karen z Kroku za krokem? Neměla vůbec lehký život! Vlastní rodina ji okradla o všechny peníze ze seriálu!
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Byla krásná, úspěšná a měla předurčeno stát se opravdu skvělou hereckou hvězdou. To by ovšem nesměla po skončení seriálu Krok za krokem pověsit herectví okamžitě na hřebík a věnovat se modelingu. K tomu měla odmala také hodně blízko. Největší rána pro herečku přišla tehdy, když zjistila, že její rodiče utratili veškeré peníze, které dostala za účinkování v seriálu.

Už je to téměř pětadvacet let, kdy se začal natáčet populární seriál Krok za krokem. Jednou z velmi výrazných postav byla Angela Watson, která v seriálu ztvárnila roli Karen Foster, která měla nosánek nahoru a ze všeho nejvíce chtěla být modelkou.

Tahleta dívka se narodila rodině farmářů, ale její typicky hezký obličej ji už dávno předurčoval k tomu, že se jednou stane hvězdou televizních obrazovek.

Rodiče si samozřejmě krásy své dcery všimli, a proto ji začali přihlašovat do různých soutěží krásy. Z nejrůznějších soutěží krásy si jako malá odvezla přes šedesát korunek a ocenění. Díky těmto úspěchům se mohla celá rodina posléze přestěhovat do Los Angeles

Jako spousta jejích vrstevníků i Angela začínala v divadle a reklamách. V roce 1991 přišla její životní role, která raketově odstartovala její hereckou kariéru. Jako nafrněná Karen Foster, kterou zajímají jen šminky, se zapsala do paměti snad každého diváka.

Jenomže čím více se blížil konec seriálu, tím méně herečka dostávala prostoru a to se jí přestávalo líbit. Po skončení seriálu se snažila věnovat zpěvu a modelingu. Dobře nastartovanou hereckou kariéru pověsila na hřebík.

Největší ránou pro Angelu bylo, když zjistila, že její vlastní rodiče utratili veškeré její našetřené peníze ze seriálu. Proto se herečka rozhodla v roce 2000 založit organizaci, která pomáhá dětským hercům a talentům starat se o finance

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy