Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jak dnes vypadá Julian ze SuperStar? Našel osudovou ženu a změnil barvu vlasů

Jak dnes vypadá Julian ze SuperStar? Našel osudovou ženu a změnil barvu vlasů
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar na televizních obrazovkách, si ho zamilovaly tisíce dívek. A nebylo se vůbec čemu divit... Julian Záhorovský (34), který i po 15 letech podtrhuje svůj sexy vzhled, se za tu dobu hodně proměnil. Ze zakřiknutého kluka se stal pořádných chlap s platinovými vlasy. Stále se naplno věnuje hudbě a je zpěvákem čím dál více populární kapely Sabrage. Navíc po dlouhých letech bez partnerky našel životní lásku. S ní si vůbec poprvé umí představit, že by založil rodinu.

Nadaný zpěvák s koncem soutěže na sobě hodně zamakal. Vypracoval se a jde mu to parádně nejen v soukromí, ale i na hudební scéně. Dnes jeho kapela Sabrage hraje na nejznámějších českých festivalech. Dokonce před pár měsíci Julian nazpíval duet s Lucií Vondráčkovou. Na pěvecké scéně je zkrátka o něj zájem mnohem větší, než když skončila legendární SuperStar.

"Nestěžuji si. Hodně životního času věnuji hudbě. Nově vyučuji i děti hru na kytaru. Skončil jsem s prací, kterou jsem dělal v oblasti PR, a žiji jen hudbou. A pro jednu ženu. Partnerku, se kterou jsme několik měsíců a jednoznačně mohu říct, že jsem našel člověka, se kterým si umím přestavit, že zestárnu," popsal svou současnost nadaný hudebník, který byl dlouhé roky sám.

Zamilovaný až po uši

"Partnerku jsem si nemohl najít, nebo ona mě. Ale teď se vše změnilo. Bára je úžasná, empatická žena, která je tolerantní, cílevědomá, krásná, dokonalá," vysekl poklonu své nové ženě, se kterou dokonce už i bydlí.

Času, kdy vystupoval v soutěži SuperStar nelituje. "Naopak, získal jsem velké množství zkušeností, přátel a poučení do života. SuperStar byla a je pro mě osobně skvělá soutěž, která lidem dává příležitost. Proto ji i pravidelně sleduji," dodal uhrančivý zpěvák.

A jak dnes vypadá? Podívejte se na jeho aktuální snímky v galerii, jistě uznáte, že je to kus chlapa.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy