Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá hvězda seriálu Jmenuju se Earl? Oholil knír a jeho fanoušci ho nepoznávají!

Earla byste na ulici nepoznali.
+ Další 4 fotografie
Jason Lee (45) má za sebou obrovské množství větších či menších rolí, ale nic ho neproslavilo tak jako seriál Jmenuju se Earl. Role kuriózního případu pro sociální pracovníky, který začne po náhodné výhře v loterii věřit v karmu, našla nečekanou odezvu diváků z celého světa.

Seriál, kterému všichni předpovídali rychlý konec, se nakonec natáčel 4 roky. Dodnes je velkou záhadou, jak mohlo takové množství ztřeštěných nápadů projít přes kontrolu výkonných producentů, ale je dobře, že se tak stalo.

Na šílenostech celý seriál stál a nakonec mu vynesly i 4 nominace na Zlaté glóby.

A vůbec tomu nevadilo, že celá myšlenka karmy je Earlem prezentována špatně. Dobré a špatné činy totiž podle buddhismu život ovlivňují, ale nikoliv ten současný, ale až ten příští.

Hrabě Cucflek (což je český překlad jména Earl Hickey) byl tak životní trefou Jasona Leeho, který se mimo jiné proslavil i jako profesionální skateboardista. A to přitom roli dvakrát odmítl. Scenárista Greg Garcia ho přesvědčil až poté, co si americký herec přečetl scénář k úvodní epizodě.

V Hollywoodu Jason zůstal i po skončení seriálu, ale podobný úspěch zatím nezopakoval. Natáčení si ale i nadále užívá. O tom se můžete přesvědčit i v naší galerii, kde najdete snímky z letos uvedeného snímku Cocked.

Mohlo by vás zajímat

Další články