Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Jak dnes vypadá Hawkeye Pierce? Z hvězdy seriálu MASH je skomírající stařík!

Jak dnes vypadá Hawkeye Pierce? Z hvězdy seriálu MASH je skomírající stařík!
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Hawkeye Pierce byl životní trefou Alana Aldy (79). Díky roli neodolatelného sukničkáře, kterou získal v 36 letech, se stal známým po celém světě. Všichni si tak při vyslovení jeho jména vybaví černovlasého chirurga s jedinečnými schopnostmi, obrovským soucitem a pocitem marnosti z války, který společně s přáteli utápí ve skleničce ginu. Jenže jak je na tom Alda v současnosti? Hawkeyemu už se bohužel příliš nepodobá.

Syn kabaretního umělce a Miss Manhattanu měl pro komedii vždy talent. O tom svědčí i příběh o tom, jak poznal svou manželku. Na večírku, kterého se oba účastnili, spadl na zem dort a on byl společně s budoucí paní Aldovou jediný, kdo neváhal a dal se do něj přímo na podlaze.

Že vám k věčnému sukničkáři manželství příliš nesedí? Vězte, že i když si ho každý spojí především s lovem sestřiček, tak v reálném životě je Alan Alda úplně jiný. S manželkou Arlene Weiss je nepřetržitě již od roku 1957!

S přibývajícím věkem už ale pomalu ustupuje ze záře reflektorů a loni se neobjevil dokonce ani v jednom snímku. Letos natočil film The Longest Ride, ve kterém ztvárnil jednu z menších rolí a zároveň se díky tomu ukázal fanouškům.

Pohled už to ale není ani zdaleka tak veselý, jak tomu bylo v minulosti.

Ani neodolatelný Hawkeye se nevyhnul stárnutí a černé vlasy nahradilo stříbrné chmýří. Šibalský pohled mu sice zůstal, ale na ulici byste jej asi bez problémů minuli.

Nebo se mýlíme? Přesvědčte se sami v naší galerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy