Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá frontman skupiny Alphaville? Marian Gold a Být stále mlád jako Gott

Ani Marian nedokáže zastavit čas, ale stále je to štramák.
Zdroj: Facebook.com
Legendární skupina Alphaville, která v osmdesátých letech zaznamenala nebývalé světové úspěchy, se vrací do Česka. Jejím zpěvákem je Marian Gold (64), jehož lidé znají jako autora mnohých hitů. Jedním z nich je třeba skladba Forever Young, tedy Věčně mladý. Jenže ani populární frontman nedokázal zastavit čas...

„Když jsme v roce 1984 vydali s Alphaville své debutové album, na kterém kromě Forever Young byly asi další tři velké světové hity, náš život se změnil úplně od základů," říká zpěvák, který je znám i třeba tím, že má skvělé vztahy s Karlem Gottem, jenž právě přezpíval Forever Young jako Být stále mlád. "Z neznámých kluků se staly hvězdy. Při koncertech na nás lítaly stovky kusů dámského spodního prádla, po koncertech pak holky stály mnohametrové fronty u naší šatny. A spousta z nich rozhodně nechtěla jen podpis,“ pokračoval Marian Gold.

Otec od deseti dětí nedávno vyzval právě Gotta, že při jejich návštěvě Česka by se s ním rád setkal na jednom pódiu. „Ahoj, Karle, tady Marian. Hrajeme 4. 10. v Praze a 5. 10 v Příbrami. To by byla dobrá příležitost se potkat, oslavit to a možná si spolu zazpívat písničku. Co si o tom myslíš? Moc rád bych tě potkal a viděl. Zatím ahoj,“ vyslal vzkaz přes známý videoportál YouTube frontman německé skupiny.

Marian Gold od doby, kdy mu klečely desetitisíce žen u nohou, pochopitelně zestárnul. Stále je ale v dobré formě. A i když je znát, že čas nedokáže zastavit nikdo, fanoušci oblíbeného seskupení se mají na co těšit. Kromě pražské Lucerny vystoupí slavná kapela na pódiu i v Příbrami a rozhodně hitu, jakým je skladba Forever Young a mnoho dalších, se fanoušci Alphaville dočkají.

Související články

Další články