Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá filmová Angelika? Michele Mercier slaví narozeniny

Slavná herečka Michele Mercier (80) byla kdysi představou dokonalé ženy. Filmová představitelka Angeliky byla nezkrotná, oplývala krásou i šarmem. Jenže roky zkrátka nezastaví nikdo a půl století po natáčení slavné filmové série by ji už fanoušci asi nepoznali.

Kdysi byla stejně slavná jako slavná Bardotka, jenže Brigitte zná dodnes každý. Přestože Michele natočila přes padesát filmů, pro každého už navždy zůstala Angelikou. Společně s romantickou filmovou sérií zaznamenala Michele svůj herecký vrchol, ale v podstatě také jeho konec. Nic lepšího už nenatočila.

Angelika byla nádherná a statečná žena, která měla sice plachý pohled, ale rovněž odvahy na rozdávání. Tak nějak si ji všichni pamatujeme.

50 let by se podepsalo na každém, a i když v očích Michele Mercier naleznete stále tu samou jiskru, zbytek už zkrátka není to, co býval. Možná se na tom podepsal i její těžký životní osud. Z prvního manžela se vyklubal alkoholik, druhý zas jednoho dne zmizel se všemi jejími šperky i penězi. I další její vztahy skončily katastrofou. Italský princ zrušil sňatek po letech zasnoubení a její herecký kolega Vittorio Gassman se ji dokonce pokusil znásilnit.

Dnes žije Michele v ústraní… Podívejte se do fotogalerie, poznali byste dnes ještě Angeliku?

Související články

Další články