Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá? Divoký anděl Natalia Oreiro šokuje svým vzhledem!

+ Dalších 17 fotografií
Foto uvnitř
Natalia Oreiro (41) je u nás známá především jako nespoutaná Milagros z argentinské telenovely Divoký anděl nebo Kachorra. Svým temperamentem a hlavně krásou si herečka získala srdce tisíců fanoušků po celém světě. Co dneska dělá a jak vypadá legendární Mili z jihoamerické romantické telenovely?

Od natáčení Divokého anděla uběhlo už téměř 21 let, ale Natalii čas nijak nepoznamenal. Naopak zraje do krásy a čtyřicet let by jí hádal opravdu málokdo.

Temperament z ní vždy jenom sršel, což jí zůstalo dodnes. Mahagonovou barvu vlasů vyměnila za tmavě hnědou a figuru má naprosto famózní. Natalia se udržuje v parádní kondici a odměnou jí je štíhlá figura. Tvář s minimem vrásek je také důkazem, že umělkyně dbá o svoji pleť. Nemůžeme ani vyloučit, že podstoupila nějaké zkrášlující procedury, ale pokud ano, tak s mírou.

Kromě herectví se Natalia věnuje i zpěvu. Aktuálně probíhá koncertní turné s názvem Unforgettable Tour. Při té příležitosti se nedávno konala v Moskvě tisková konference, na které vypadala nádherně. Tipovali byste jí přes věk čtyřicet?

Z fotografií, na kterých řádí na koncertech, přímo srší její vitalita a energie, také proto na její vystoupení chodí tisíce nadšených fanoušků. Natalia si zkusila i roli porotkyně v argentinské verzi The Voice.

Od roku 2001 je vdaná za rockera Ricarda Molla, se kterým má sedmiletého syna.

Mohlo by vás zajímat

Další články