Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Blažena ze Slunce, seno? I po třiceti letech má postavu mladice a vystavuje ji v bikinách!

+ Další fotografie
Nálepky Blaženy se bývalá herečka Veronika Kánská (49) nikdy nezbavila. Dodnes ji lidi na ulici poznávají, pokřikují na ni Blážo a ptají se jí na natáčení. Není divu, že si ji fanoušci pamatují, protože se po letech nezměnila a svou postavu neskrývá. To je jedině dobře, protože vnady má stále jako zamlada.

Veronika Kánská natáčela první díl z trilogie Slunce, seno mezi prvákem a druhákem na gymplu. Bylo jí tehdy 16 let a režisér Troška ji znal původně z komparzu na film Bota jménem Melichar. Tam se nedostala, ale roli Blaženy jí napsal přímo na tělo. Role přidrzlé holky z vesnice, která se snaží udržet svého milého Vencu a do toho musí přežít chaos ve vlastní rodině, jí vyloženě sedla.

Natáčení si prý velmi užívala a nejvíc si sedla s Evíkem (Jaroslavou Kretschmerovou), Tejfarkou (Kateřinou Lojdovou) a předsedou družstva (Mirkem Zounarem). Naproti tomu s představitelkou Miluny (Petrou Pyšovou) si nesedly vůbec. O tom, jak se dnes Miluna má, si můžete přečíst ZDE

Dnes si Veronika zažívá Slunce, seno na vlastní kůži. Z Prahy se odstěhovala na vesnici a některé Troškovy postavičky poznává na vlastní kůži. "Já sama teď žiju mimo Prahu a musím říct, že řada postav z filmu by se k nám do vesnice hodila, a naopak řada lidí od nás by byla náramně použitelná do těch filmů!" řekla bývalá herečka Blesku.

Související články

Další články