Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Baby z Hříšného tance? A jaké tajemství skrýval roky její otec? Budete se hodně divit!

Hříšný tanec vyšvihl oba hlavní hrdiny na vrchol.
Jak vypadal život herečky po natočení kasovního trháku Hříšný tanec? A hlavně jaké tajemství její rodina dlouhou dobu ukrývala?

Nikoho asi nepřekvapí, že herečka Jennifer Grey (54), jejíž nejslavnější rolí je Baby po boku Patrika Swayzeho v Hříšném tanci, je dcerou dvou tanečníků. Její matka byla tanečnice a herečka Jo Wilder a otec byl herec, zpěvák a tanečník Joel Grey. Držitel Oscara z roku 1972 za svůj výkon ve filmu Kabaret.

Jennifer se odmalička věnovala baletu. Vystudovala na Neighborhood Playhouse School of Theatre a poprvé byla k vidění v mimobroadwayské inscenaci Album.

Začátky u filmu neměla Jenn vůbec růžové. Jak si není těžké domyslet, zájem o ni byl především pro jméno jejího otce. Pozvánek na konkurzy bylo mnoho, jen výsledek z toho nebyl žádný. Často nevyhovovala výškou nebo věkem, případě vypadala moc židovsky.

Nakonec se ale zadařilo a byla v roce 1987 obsazena do Hříšného tance, kde ztvárnila Frances Housemanovou, která je s rodinou na dovolené v horách a zamiluje se do hotelového tanečního instruktora Patricka Swayzeho.

Hrála i v dalších známých filmech, např. Volný den Ferrise Buellera, Cotton Club, Červený pás, Vražda na Broadwayi.

Od roku 2001 je vdaná za herce, režiséra a scenáristu Clarka Gregga, se kterým má dceru Stellu (14).

Do tohoto okamžiku se vše v životě herečky zdá naprosto normální. Až na jeden detail. Její otec se před několika dny přiznal k homosexualitě. Takže Jennifer se nemusela nikdy narodit.

Veřejné přiznání učinil Joel Grey až nyní, v 82 letech. „Věděli jsme to už několik let. Jsem ráda, že v dnešní společnosti cítí dost silnou podporu na to, aby šel s pravdou ven. V minulosti by ho za to okolí odsoudilo,“ svěřila se Jennifer.

Palec nahoru za odvahu pro pana Greye!

Mohlo by vás zajímat

Další články