Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dnes vypadá Arabela? Sice je stále krásná, ale na herečce je poznat, že si prošla peklem

I dnes je „Arabela“ krásnou ženou.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
Už jí za tři roky bude šedesát, přesto by mohla konkurovat mladším herečkám. Ale takové ambice seriálová Arabela vůbec nemá, raději se stáhla do pozadí a život v anonymitě jí víc vyhovuje. Přeci jen život a sláva jí nepřinesly mnoho štěstí. Jak vlastně herečka Jana Nagyová dopadla dnes?

Když ve dvaceti získala roli Arabely, tak před ní klečel snad celý svět. Dveře do šoubyznysu se jí zcela otevřely a všichni Janě Nagyové (57) předvídali úspěšnou kariéru. Jenže jak se říká, „člověk míní, život mění“. Přesně tak to bylo u mladé a naivní herečky.

Místo aby vzala příležitost za pačesy, tak se naivně pohybovala v tom malém rybníčku mezi herci a nevěděla, kam má zapadnout. Jenže bohužel brzy začala zapadávat doopravdy. Role už se tolik nehrnuly, mezitím se nešťastně vdala, ale manželství skončilo tak rychle, jak začalo.

Útěchu hledala u druhého muže, za kterým dokonce utekla do Německa, jenže podle zlých jazyků ji měl týrat a Jana utekla zpět do Čech. Jenže ani tady ji štěstí nečekalo, začala podnikat v oblasti kosmetiky, ale moc úspěchů neměla a zkrachovala.

Tak se se sklopenou hlavou vrátila zpět do Německa, kde se potřetí provdala a konečně už šťastně. Manžel ji ve všem podporoval, začala opět podnikat a dnes si na herectví ani nevzpomene. Jednou za čas si nostalgicky na Arabelu zavzpomíná, ale k hraní už by se nevrátila. Baví ji rodinný život a podnikání jí zaručuje slušný výdělek, takže nakonec dopadla dobře, i když si prošla v životě peklem. A ještě k tomu nestárne. Co by za to jiné v jejím věku daly…

Související články

Další články