Když ve dvaceti získala roli Arabely, tak před ní klečel snad celý svět. Dveře do šoubyznysu se jí zcela otevřely a všichni Janě Nagyové (57) předvídali úspěšnou kariéru. Jenže jak se říká, „člověk míní, život mění“. Přesně tak to bylo u mladé a naivní herečky.

Místo aby vzala příležitost za pačesy, tak se naivně pohybovala v tom malém rybníčku mezi herci a nevěděla, kam má zapadnout. Jenže bohužel brzy začala zapadávat doopravdy. Role už se tolik nehrnuly, mezitím se nešťastně vdala, ale manželství skončilo tak rychle, jak začalo.

Útěchu hledala u druhého muže, za kterým dokonce utekla do Německa, jenže podle zlých jazyků ji měl týrat a Jana utekla zpět do Čech. Jenže ani tady ji štěstí nečekalo, začala podnikat v oblasti kosmetiky, ale moc úspěchů neměla a zkrachovala.

Tak se se sklopenou hlavou vrátila zpět do Německa, kde se potřetí provdala a konečně už šťastně. Manžel ji ve všem podporoval, začala opět podnikat a dnes si na herectví ani nevzpomene. Jednou za čas si nostalgicky na Arabelu zavzpomíná, ale k hraní už by se nevrátila. Baví ji rodinný život a podnikání jí zaručuje slušný výdělek, takže nakonec dopadla dobře, i když si prošla v životě peklem. A ještě k tomu nestárne. Co by za to jiné v jejím věku daly…