Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dlouho zvládnete stát na jedné noze? Tenhle Číňan to vydržel neuvěřitelných 7 hodin a 26 minut a vyhrál BMW!

Unavený, ale šťastný: Wu Qide se raduje ze své výhry.
Zdroj: Archiv

Číňan Wu Qide díky dobré fyzické kondici získal zbrusu nové BMW X1. Zvítězil totiž v neobvyklém klání, jehož účastníci museli stát na jedné noze a současně se jednou rukou dotýkat výše zmíněného automobilu.

Tříkolová reklamní soutěž odstartovala v provincii Ťiang-si 1. března v 8.30 hodin a byla skutečně vyčerpávající. Nejprve stačilo stát na celé ploše chodidla, později bylo zapotřebí stát jen na špičce. Organizátoři dokonce pódium poprášili moukou, aby snáze odhalili případné pokusy o podvod.

Není se co divit, že z původních 140 soutěžících se do finále probojovalo pouhých 20. V 15.56 hodin bylo rozhodnuto – obří symbolický klíč od luxusního BMW získal Wu Qide.

Přestože Wuův výkon je jistě obdivuhodný, držitel světového rekordu Suresh Joachim by se nad ním pravděpodobně jen pousmál. Tento známý filmový herec a producent, který už zlomil více než 50 Guinnessových rekordů, totiž vydržel stát na jedné noze neuvěřitelných 76 hodin a 40 minut.

Související články

Další články