Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jak dlouho je Gábina nevěrná Noidovi? Sex byl už koncem loňského roku!

Jak dlouho mu byla nevěrná?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Veřejně perou špinavé prádlo! Gábina Dvořáková a Vašek Noid Bárta rozjeli předrozvodovou mediální válku, kdo víc může za rozbité manželství. Zpěvák má být alkoholik a narkoman, modelka tak trošku do větru. Vypadá to, že dva tonoucí se hádají o to, kdo se více nalokal vody. Ovšem Gábina to s jiným mužem táhne už několik měsíců...

Poklidný rozvod to nejspíš nebude. Obvinění střídá obvinění a dítě trpí. Takový je aktuální pohled na slavné manželství, v němž už figurují advokáti. Gábina sice tvrdí, že její manžel nezvládal otcovskou roli, když měl kontinuálně užívat alkohol, a teď přiznala, že do jejího života vstoupil někdo, kdo jí je oporou. Prý to nebyl důvod k rozchodu. Na mysli neměla nikoho jiného než svého plastického chirurga Patrika Paulise, který jí tak pěkně vymodeloval poprsí a s nímž je teď vidět na každém kroku.

Jenže Gábina to už s chirurgem táhne minimálně od konce roku, takže povídačky o tom, že jde o aktuální románek, jsou liché. „Stýkají se minimálně už od listopadu,“ řekl eXtra.cz zdroj z Gábinina okolí. Modelka se k věci odmítla vyjádřit, nereagovala na hovor ani SMS zprávy.

Je tak evidentní, že Gábina má pro tuto chvíli jasno! Chce žít s někým jiným a z Noida urvat alespoň nějaké zlaťáky… Možná oběma v tuto chvíli nedochází, že za čas mohou této eskapády litovat.

Související články

Další články