Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak dlouho dokážete dělat prkno? Třicet sekund? Minutu? Tenhle padesátník dal víc jak pět hodin, máme video!

Další světový rekord byl pokořen. Za jeho zdoláním stojí Američan George Hood, který dokázal po nejdelší dobu vydržet v pozici prkna.

Tak co, už jste odpověděli na otázku z nadpisu? Zvládnete to opravdu aspoň šedesát vteřin? Možná nás překvapíte a řeknete, že v poloze prkna neboli takzvaného plankingu vydržíte i deset minut. Na výkon sedmapadesátiletého George Hooda ale nemáte!

Kaliforňan totiž vydržel v náročné poloze po dobu pěti hodin a patnácti minut! Překonal tak svůj minulý rekord, který činil čtyři hodiny a dvacet tři minut.

Ve videu můžete nahlédnout, jak celé cvičení probíhalo. Moc si ale nefanděte. I když si během rozhovoru povšimnete, že muž je také jenom člověk a prkno ho znatelně bolí, tělesná muka, jež u nás nastávají už po několika sekundách, začal pociťovat až po dvou hodinách!

Klobouk dolů. A navíc to všechno bylo pro dobrou věc a výtěžek z celé akce poputuje na zraněné mariňáky. „Tohle je to nejmenší, co můžu udělat, a nepohodlí, které momentálně cítím, bledne ve srovnání s tím, co prožili oni v boji. Věřte mi,“ sdělil sám bývalý námořník médiím.

Tomu samozřejmě věříme. Nevíme, jak vy, ale my stejně asi zůstaneme při našich sekundových až minutových výkonech!

Související články

Další články