S ženou, která svedla statečný boj s rakovinou, se ve středu ve strašnickém krematoriu rozloučila rodina a desítky celebrit. Mezi smutečními hosty nechyběl ani partner Skallové Václav, který s ní prožíval boj se zlou nemocí až do konce. Na poslední rozloučení s uznávanou manažerkou dorazil zpěvák Dan Bárta, moderátor Libor Bouček (35) anebo zpěvačka Tonya Graves.

Smuteční řeč plnou silných emocí měla Rola Brzobohatá – fotografie z pohřbu najdete ZDE.

Nejtěžší úkol ale měla Dara Rolins (43). Musela své dceři Lauře vysvětlit, kam teta Eva tak náhle zmizela. „Chci na Evičku vzpomínat vždy s úsměvem. Ano, s úsměvem. Nevěřím na žádnou posmrtnou etiketu. To, co řídí mé pohnutky, je mé srdce. Usmívám se i nyní, když duše Evičky letí do nebe jako balonek,“ uvedla zdrcená Dara.

O tom, že Eva Skallová je už v nebi, je přesvědčen i moderátor Libor Bouček. „Kamarádka Eva mě fascinovala svým elánem a energií. V podstatě si nepamatuji, že by někdy podlehla jakékoliv chmuře. Byla inspirací, nikoliv pracovní, ale životní. A souhlasím s Darou. Rozloučili jsme se s úsměvem na tváři a bolestí uvnitř. A udělám v životě maximum pro to, abych se s ní setkal v nebi a nemusela se na mě dívat dolů do pekla,“ uvedl smutný moderátor.