Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak Dara Rollins vysvětila své dceři, že Evu Skallovou (✝36) zabila rakovina? DUŠE JE JAKO BALÓNEK

Dara a její dcera Laura jsou hodně smutné z odchodu Evy Skallové.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Dara Rolins (43) vzala na sebe těžký úděl a své dceři Lauře vysvětila, kam nyní putuje dušička Evy Skallové. Tu ve věku 36 let zabila zlá rakovina. Ve středu se uskutečnilo ve Strašnicích poslední rozloučení. Uznávanou manažerku na poslední cestu vyprovodila řada celebrit.

S ženou, která svedla statečný boj s rakovinou, se ve středu ve strašnickém krematoriu rozloučila rodina a desítky celebrit. Mezi smutečními hosty nechyběl ani partner Skallové Václav, který s ní prožíval boj se zlou nemocí až do konce. Na poslední rozloučení s uznávanou manažerkou dorazil zpěvák Dan Bárta, moderátor Libor Bouček (35) anebo zpěvačka Tonya Graves.

Smuteční řeč plnou silných emocí měla Rola Brzobohatá – fotografie z pohřbu najdete ZDE.

Nejtěžší úkol ale měla Dara Rolins (43). Musela své dceři Lauře vysvětlit, kam teta Eva tak náhle zmizela. „Chci na Evičku vzpomínat vždy s úsměvem. Ano, s úsměvem. Nevěřím na žádnou posmrtnou etiketu. To, co řídí mé pohnutky, je mé srdce. Usmívám se i nyní, když duše Evičky letí do nebe jako balonek,“ uvedla zdrcená Dara.

O tom, že Eva Skallová je už v nebi, je přesvědčen i moderátor Libor Bouček. „Kamarádka Eva mě fascinovala svým elánem a energií. V podstatě si nepamatuji, že by někdy podlehla jakékoliv chmuře. Byla inspirací, nikoliv pracovní, ale životní. A souhlasím s Darou. Rozloučili jsme se s úsměvem na tváři a bolestí uvnitř. A udělám v životě maximum pro to, abych se s ní setkal v nebi a nemusela se na mě dívat dolů do pekla,“ uvedl smutný moderátor.

Související články

Další články