Věčně divoká rebelka a nespoutaná blondýna Charlotte Štiková (20) prožila vskutku vášnivého a divokého Valentýna! Vše začalo zcela nevinně romantickou večeří v jedné luxusní restauraci v samém srdci Prahy, kam ji pozval její přítel a velká láska, dýdžej Ifko Eš.

“Ifko popíjel whiskey a já Cuba Libre, dali jsme si dobré jídlo a popíjeli víc a víc…,” popisuje Charlotte romantickou večeři.

Následně všechno vzalo rychlý spád a došlo na dárky z lásky. Charlotte svému příteli podle všeho nadělovala hlavně svým tělem. Je to zkrátka Ifkova bohyně a žena číslo jedna!

“Byla to cesta do vesmíru v peřinách. Nekonečné orgasmy s mým Ifkom… Celou noc jsme DRTILI Valentýna…,” chlubí se sexy (nymfomanka?) Charlotte.

A aby těch dárků nebylo málo, Charlotte přitvrdila

“Jo a taky jsme si koupili k Valentýnu lístky na metro, jsme skromní… hahahahaha,” směje se Charlotte. Ta následně vyfotila hromadu peněz, které měla jako budget na samotného Valentýna, svátek všech zamilovaných.

Ano! Mládí vpřed a skromnost nade vše. Další sexy fotky z Valentýna Charlotte Štikové najdete exkluzivně v naší fotogalerii!