Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak Charlotte Štiková celou noc DRTILA Valentýna v posteli! Exkluzivní fotky uvnitř!

Charlotte se toho nebojí…
Zdroj: extra
+ Dalších 18 fotografií
Je divoká, má velká prsa, miluje sex a celý její život je jak jedna velká party. Proto je víc než jasné, že i na Valentýna to tahle sexy blondýna rozjela naplno!

Věčně divoká rebelka a nespoutaná blondýna Charlotte Štiková (20) prožila vskutku vášnivého a divokého Valentýna! Vše začalo zcela nevinně romantickou večeří v jedné luxusní restauraci v samém srdci Prahy, kam ji pozval její přítel a velká láska, dýdžej Ifko Eš.

“Ifko popíjel whiskey a já Cuba Libre, dali jsme si dobré jídlo a popíjeli víc a víc…,” popisuje Charlotte romantickou večeři.

Následně všechno vzalo rychlý spád a došlo na dárky z lásky. Charlotte svému příteli podle všeho nadělovala hlavně svým tělem. Je to zkrátka Ifkova bohyně a žena číslo jedna!

“Byla to cesta do vesmíru v peřinách. Nekonečné orgasmy s mým Ifkom… Celou noc jsme DRTILI Valentýna…,” chlubí se sexy (nymfomanka?) Charlotte.

A aby těch dárků nebylo málo, Charlotte přitvrdila

“Jo a taky jsme si koupili k Valentýnu lístky na metro, jsme skromní… hahahahaha,” směje se Charlotte. Ta následně vyfotila hromadu peněz, které měla jako budget na samotného Valentýna, svátek všech zamilovaných.

Ano! Mládí vpřed a skromnost nade vše. Další sexy fotky z Valentýna Charlotte Štikové najdete exkluzivně v naší fotogalerii!

Související články

Další články