Ráda byste se letos vydala na festival do Varů, ale finanční situace vám nedovoluje přijet v takovém stylu, jaký byste si představovala? Ale my víme, že být celebrita nic nestojí.

1. Parfumerie to jistí

Vyrazte do parfumerie či drogerie a zadarmo se naličte testery. Bacha jen na lišeje a alergické reakce. V některých lepších sítích parfumerií vás nalíčí i profesionálka. Proč toho nevyužít?

2. Za šaty ani korunu

Pořiďte si za poslední peníze nějaké okouzlující šatičky. Schovejte si paragon a neodstřihávejte z nich cedulky. Po skončení Varů jděte šatky vrátit. Jak myslíte, že to dělají slavné děvy?

3. Vychytejte kadeřnické show

V rámci propagace různých vlasových produktů se často pořádají kadeřnické show, na kterých byste neměla chybět. Tam vám vykouzlí super účes úplně zadarmo a ještě vám poděkují.

4. Vydávejte se za mediálního partnera

Tvařte se, že máte strašně peněz a že příští rok chcete být mediálními partnery Filmového festivalu. Dostanete zadarmo hotel, vstupenky i transport na akce luxusní audinkou. Ano, tak to chodí. Ověřeno.

5. Mediální hvězda? Jak snadné!

Po(b)lijte sukni Andrejce Verešové nebo využijte zhulenosti Jirky Macháčka a dejte mu pusu. Taky není špatný nápad se nečekaně zavěsit do mladého Bartošky. Jeho překvapeného výrazu si nevšímejte, hvězdo!