Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak být nejvyhledávanější herečkou na Googlu? Musíte chodit s princem nebo s Bradem Pittem!

Do nedávna jste možná ani nevěděli, že je herečka.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Když chodíte s princem, lidé o vás budou mluvit, psát a taky vás budou googlit. A to poměrně hodně. O Meghan Markle jste sice před dvěma měsíci možná ani nevěděli, dneska je ale nejvyhledávanější herečkou na Googlu. A dostat se na vrchol tohoto žebříčku zvládla opravdu rychle.

Novinka o tom, že hlavní hvězda seriálu Suits randí s anglickým princem, praskla teprve na konci října. Její popularita raketově narostla za necelé dva měsíce. O to více, když se objevily spekulace, že ji Harry požádal o ruku. Zásnuby sice ještě nejsou potvrzeny, ale pár se již poprvé objevil společně na veřejnosti. A vypadá to, že je to láska jako trám. O Meghan se tak automaticky mluví jako o budoucí princezně.

Hned na druhém místě v žebříčku nejgooglovanějších hereček se umístila Marion Cotillard. Za poslední rok toho sice moc nenatočila, zato se o ní od září spekuluje jako o nové přítelkyni Brada Pitta. No, když se kvůli vám rozvádí Brad s Angelinou, tak toho asi bude plný internet.

Obě dvě herečky se tak na vrchol sledovanosti vyšplhaly sice za pouhých pár měsíců, ale bohužel to není díky hereckým výkonům, nýbrž díky jejich chlapům, kteří jsou náhodou ti nejsledovanější kluci planety. Můžeme říci, že rok 2016 se holkám poměrně povedl.

Související články

Další články