Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak budete snášet dnešní úplněk? Vaše znamení vám to napoví!

Úplněk
Zdroj: Profimedia.cz
Období úplňku je pro všechna znamení zatěžkávací. Veškeré věci vyplují na povrch a emoce jsou v nejsilnější fázi. Pod vlivem této fáze měsíce se z člověka stává protikladná osobnost. Jak však úplněk působí na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Hvězdy vám to prozradí.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Budete přetažení a unavení. V tomto období se nebudete cítit vůbec dobře. Úplněk vás nabádá, abyste nedělali žádná důležitá rozhodnutí. Časem byste toho mohli litovat.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk se kvůli přívalu energie ani nevyspí. Hlavou mu běhá milion nápadů, které by chtěl v tyto dny uskutečnit. Bohužel se kvůli tomu bude cítit nespokojen, protože nestihne to, co chtěl.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Jste fascinováni měsíčním svitem, takže si dnešní úplněk budete užívat plnými doušky. Měli byste se zaměřit na to, jak zrealizovat své plány. Jinak se může stát, že o nich budete neustále jen mluvit.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Z citlivého Raka se najednou stane soutěživý typ. Dejte si pozor, ať svojí rivalitou něco nepokazíte. Těžko by se to pak napravovalo.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Pro vás bude úplněk velkou výzvou. Budete se cítit mnohem lépe než v jiné dny. Popadne vás chuť jít nakupovat. Dejte si však pozor, ať neutratíte všechny své úspory.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panny půjdou zapít úplněk do nočního podniku. Extravagantně se oblékněte, protože budete středem pozornosti na tanečním parketu. Nabitou energii však ztratíte hned následující ráno.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) V tyto dny budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí. Mohou vzniknout konflikty a hádky mezi přáteli i v rodině.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír je plný emocí a při úplňku bude ještě více. Na povrch vyplavou nezpracované staré křivdy, které vám pořádně zamotají hlavu. Kvůli tomu se budete cítit neatraktivně.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Úplněk pro vás bude naprostou katastrofou. Nejraději byste už několikátý den ani nevylezli z postele. Tyto fáze měsíce vím vůbec nesvědčí. Zkuste trochu relaxovat.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Vaše znamení na tom bude celkem dobře. Nehrozí vám žádné větší výkyvy nálad. Proplujete těmito dny s naprostou grácií. Jako jedno z mála znamení zvěrokruhu budete mít veselou náladu.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář bude uzavřený ve své bublině a s nikým nepromluví. Bude si tajně rozjímat nad světem. Do reality se dostane až následující dny po úplňku.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Budete podléhat pořádným výkyvům nálad. Chvíli budete milé, za pár minut budete vypadat jako nahněvaný buldok. Ani pláč nebude chybět. Nejlepší bude, když tyto stavy raději zaspíte.

Související články

Další články