Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak bude Sylvester Stallone vypadat ve své nové roli: Z outsidera superhrdinou

Zdroj: profimedia.cz
SUPERHRDINA
Sylvester Stallone není typ herce, který by zahálel. Jeho poslední Rambo v kinech běží teprve čtvrtý měsíc a představitel Rockyho je už opět před kamerami a natáčí další film. Ve filmu Samaritan si zahraje konečně pořádného superhrdinu.

Ačkoliv je Sylvester Stallone jedním z nejznámějších akčních herců, za celou svou dosavadní kariéru nepronikl do světa superhrdinů. Pokud tedy pomineme jeho postavu Stakara Ogorda ve Strážcích Galaxie Vol. 2 a hlavní roli ve filmu Soudce Dredd. Oba dva filmy patří do světa komiksů, ale Stallone ani v jednom z nich nenaplnil „superhrdinský potenciál“. Což je u herce, který velkou část své kariéry postavil na roli outsidera, celkem překvapující.

Na typického komiksového padoucha to nevypadá

V jeho 73 letech to už nejspíše na roli záporáka v dalším Spidermanovi nevypadá, nicméně herci se podařilo získat roli v připravovaném filmu Juliuse Avery Samaritan.

Film bude vyprávět příběh chlapce, který se snaží přijít na to, zda mýtický superhrdina, který zmizel při tragické události před 20 lety, je opravdu mrtev. Sylvester Stallone hraje právě onoho zmizelého superhrdinu.

Dcera doprovodila tátu na natáčení

Na fotografii, kterou herec sdílel na svém Instagramu před začátkem natáčení, to vypadá, že se tentokrát změní v pořádného štramáka. Na fotografii, kterou najdete ve fotogalerii pod článkem, ho doprovází jedna z jeho tří dcer Sophie.

První klapka filmu padla ve filmových studiích státu Georgia. Na další fotku v latexu nebo podobně ulítlém kostýmu superhrdiny si budeme muset ještě pár měsíců nejspíše počkat. Premiéra filmu v Severní Americe je naplánována na 11. prosinec.

Související články

Další články