Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jak bude probíhat porod Meghan Markle? Vévodkyně si nenechá do ničeho mluvit!

+ Dalších 55 fotografií
nekompromisní
Meghan Markle (37) je známá tím, že ačkoliv je členkou královské rodiny, ráda si určuje pravidla sama. Nejinak je tomu i u jejího porodu, který naplánovala do posledního detailu. A jelikož se královské služebnictvo prořeklo s tím, že Meghan plánuje život do detailů i princovi Harrymu (34), je dost pravděpodobné, že ani on neměl příležitost se k plánu porodu vyjádřit.

Meghan Markle ráda vybočuje z řady. Je první ženou v britské královské rodině se smíšeným původem a první, která si o svém porodu a následně i o tom, jak bude probíhat představení miminka veřejnosti, rozhoduje sama. Bylo jasné, že hurikán Meghan, jak jí začalo služebnictvo přezdívat, si nenechá do ničeho mluvit. Dokonce ani do něčeho tak velkého, jako je porod prvorozeného potomka prince Harryho, na který se těší celý svět.

Vévodkyně se v záležitosti porodu bude držet plánu, který pro sebe vytvořila. Už nějakou dobu se neobjevuje na veřejnosti, spekuluje se o tom, že je to pro případ, že by jí praskla voda. Meghan chce totiž rodit u sebe doma, kde bude mít k dispozici svou matku, která už přijela, stylistu, ale především tým lékařů i s jejich přístroji a potřebným lékařským náčiním. Na rozdíl od Kate Middleton tedy nebude rodit v porodnici, ale v pohodlí svého domova. Vzhledem k jejímu věku je ale možné, že do nemocnice nakonec bude muset jet.

Mohlo by vás zajímat

Další články