Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jak bojují s kocovinou? Slavné tváře prozradily své triky!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Jak na to?
Probudili jste se a je vám jasné, že to bude den ve znamení těžké kocoviny? Známé tváře nám prozradily své triky, jak s následky alkoholu bojují.

A jak tedy naše známé celebrity léčí přemíru alkoholu? Budete se divit, ale polévka za pár korun je prý značka ideál… „Lékem na kocovinu je hromada čínského jídla, speciálně pikantní instantní polévka za 25 korun. Nevím, co přesně obsahuje, ale pomáhá. Dále spánek, voda a modlit se, aby ten den skončil,“ prozradila Kateřina Průšová.

Polévku doporučuje i Monika Leová. „Kocoviny zvládám čím dál hůře. Každou party si už předem dobře promýšlím, jestli mi za to stojí, že mi bude druhý den zle. A mé doporučení na kocovinu? Ještě večer před spaním vypít nejlépe litr vody. Pak je ráno snesitelnější. Někdy mě z kocoviny dostane vietnamská polévka pho. To je většinou jediné jídlo, na které mám chuť a sním ho,“ říká modelka a moderátorka.

„Kuřecí vývar, cola a hlavně spánek,“ říká nová Česká Miss Lea Šteflíčková.

Druhý den po mejdanu trpí málokdy krásná Tereza Budková. „Kocoviny mám dobré, protože mi nebývá moc špatně a lékem je pít hodně vody a odpočívat,“ svěřila.

A jakou největší ostudu zažila na bujarém večírku Nikol Švantnerová? „Bylo to na dovolené s mým prvním přítelem, kdy jsem všechny vyzvala k tanci, vzala jsem kytaru živé hudbě a pak jsem skočila do kašny,“ vzpomíná. „Kocoviny mám velmi nepříjemné, takže to vypadá tak, že celý den je mi špatně, bolí mě neskutečně hlava a co půl hodiny běhám na záchod. Proto radši moc nepiju, tyhle stavy bych nepřála nikomu. Recept na kocovinu žádný nemám. Jestli nějaký někdo má, nutně bych ho potřebovala, nic na mě nezabírá,“ dodala Švantnerová.

Jako bonus přidáváme radu, jak s kocovinou rozhodně nebojovat. Určitě není dobré sednout do auta a jet se projet. Dáda Patrasová by mohla vyprávět…

Související články

Další články