Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak bohaté bude letos vaše léto? Náš tarotový horoskop vám prozradí, co všechno si můžete dovolit!

Jaké bude letošní léto v oblasti vašich financí a majetkových poměrů? Na co se můžete těšit, popřípadě čeho se obávat v příjmech a výdajích? Náš letní tarotový finanční horoskop vám to prozradí!

Beran

Karta Viselec vám říká, že letos v létě byste měli svoji energii soustředit na jiné věci, než je vydělávání peněz. Ve finanční oblasti se totiž budou záležitosti hýbat z místa jen velmi pomalu a nemůžete si dělat naděje na nějaký větší zisk.

Býk

Karta Kolo štěstí vám věští, že vaše finanční situace bude velmi proměnlivá. Jednou budete nahoře a jednou dole, ale naštěstí – nebo naopak bohužel – ani jeden z těchto extrémů nebude trvat příliš dlouho. Nemusíte si tedy vůbec zoufat.

Blíženci

Karta Eso holí znamená pro vaši finanční situaci vynikající zprávy! Díky vaší energii a průbojnosti, které letos v létě investujete do vydělávání, se vám povede výrazně si rozmnožit váš majetek. Nebudete potřebovat ani příliš odpočívat.

Rak

Karta Velekněžka vám prozrazuje, že ve finančních záležitostech se vám vyplatí spolehnout se na hlas vaší intuice. Jako Raci ji máte velmi silně vyvinutou, takže jste oproti většině jiných znamení ve velké výhodě. Důvěřujte pocitům.

Lev

Karta Deset mincí vám na letošní léto předpovídá mimořádné finanční úspěchy. Váš majetek se bude rozmnožovat a budete se moct radovat z hojnosti. Po materiální stránce vám nebude nic chybět a odrazí se to na vaší životní úrovni.

Panna

Karta Sedm pohárů vás upozorňuje, abyste si o svých finančních možnostech nedělali příliš velké iluze. Máte velké oči a jste na tom v rámci svých možností finančně hodně dobře, to vás bude svádět k většímu investování a utrácení.

Váhy

Karta Dvě mince, kterou vám tarot přisoudil, vám připomíná, že život je neustálá změna a že to tak má být. Nemějte proto strach ze změn a proměnlivých nestabilních situací, protože právě ony vám letos v létě přinesou největší finanční prospěch.

Štír

Karta Čtyři hole je kartou úspěchu a překonání všech těžkostí. Pro vaši finanční a majetkovou situaci znamená jen to nejlepší – konečně se budete moct radovat z dlouhodobých úspěchů a jistoty pravidelných výdělků! Materiální zabezpečení se vylepší.

Střelec

Karta Blázen vám věští, že letos v létě si můžete dovolit ve finanční oblasti bezstarostnost a spolehnout se, že Štěstěna vás bude ochraňovat, takže nezakusíte žádný nedostatek, ať byste riskovali sebevíc. To je ohromný dar osudu.

Kozoroh

Karta Spravedlnost vám věští, že vaše finanční situace bude přesně taková, jak si zasloužíte – ani lepší, ani horší. Nic k vám nepřijde jen tak zadarmo, ale nemusíte se obávat ani zbytečných ztrát. Nejlépe si vyděláte poctivou a tvrdou prací.

Vodnář

Eso pohárů je karta hojnosti a velkého štěstí, která vám věští, že finance a majetek vám budou dělat jen radost. Svůj majetek nejlépe rozmnožíte ve spolupráci s lidmi, se kterými vás spojují pouta lásky, tedy s nejbližší rodinou.

Ryby

Karta Hvězda vám přináší skvělé zprávy – budete mít naději, za kterou si půjdete, a to vám přinese velké úspěchy a bohatství. Důležité je, abyste nezapomínali na své vize. Důležitější je vědět, proč to děláte a jaký cíl s tím sledujete.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články