Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jak básníci čekají na zázrak: Hvězda ze Slunečné se ukázala nahoře bez

Denisa Nesvačilová měla při citlivé scéně trému.
Zdroj: jirkazz
+ Dalších 5 fotografií
žhavé

Krásná zrzečka Denisa Nesvačilová, která nyní září v seriálu Slunečná, předvedla, proč pánské publikum při zhlédnutí snímku Jak básníci čekají na zázrak bylo moc potěšeno. Mladá herečka se poprvé svlékala před kamerou a odhalila tajemství svého nadupaného hrudníku. Radost musel mít i herec Pavel Kříž alias Štěpánek. 

Herečka Denisa Nesvačilová před kamerou odhodila stud a vytasila svou ženskou zbraň.

Sama ale přiznala, že scéna, kdy se odhalila, jí nebyla příliš příjemná. Ale zaťala zuby a svou roli zvládla na jedničku. "Byla to moje první scéna a lehké to nebylo," netajila se krásná herečka, kterou proslavila role zejména v Básnících.

Pavel Kříž je profesionál

Na své si přišel i herec Pavel Kříž, který při pohledu na dokonalé tělo mladé herečky neslintal, jak by to u mnohých pánů nejspíše bylo, ale spíše Denise pomohl, aby svou roli zahrála bravurně. "Bylo domluveno, že u té scény bude minimum lidí. Pan režisér Klein to skutečně dodržel a byl tam jen on a Pavel Kříž a dva lidi ze štábu. Pavel se zachoval jako profesionál a mírně mi pomohl," pokračovala o natáčení velmi citlivé scény nadaná herečka.

Na hodně žhavé snímky krásné Denisy, která předvedla svou chloubu, se podívejte do galerie. Není tajemstvím, že Denise odhalené scény dodaly pořádnou dávku kuráže - následně se totiž prezentovala v průhledných šatech bez podprsenky i při společenských akcích.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy