Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jak a kde to mají ráda jednotlivá znamení: Raci oboustrannou slast, Berani na židli

Zdroj: profimedia
Znamení zvěrokruhu toho napoví o vás hodně a i to, jak si rádi užíváte sexuálních radovánek. Jste rádi nahoře a nebo máte raději klasiku? To vše hvězdy vědí. Která poloha vás zaručeně přivede do milostného ráje? Napovíme vám.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Vás ani tak nebere klasický sex jako anál. Pro mnohé jde o zvláštní a nechutnou aktivitu, kdo ho ovšem jednou prožije, už to nechce jinak. Dejte si však pozor na hygienu!

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Poloha židle. Nasedávejte na partnera jako na židli. Uvidíte, že tahle netradiční poloha nenadchne jen vás, ale i vašeho partnera. Možná budete ze začátku pociťovat ostych, ale poté, co se uvolníte, zažijete neuvěřitelnou­ slast.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Hezky z boku a hlavně rychle. Pravidelné tempo a sex tak trochu natvrdo jsou přesně to, co potřebujete. Pokud vás u toho někdo zatahá za vlasy, je to ještě lepší, a právě proto je pro vás tahle poloha tou pravou.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Hezky, aby oba byli uspokojeni. Asi nemusíme připomínat, že jde o sexuální polohu, která je tou pravou právě pro vás. Tedy poloha 69. Odhoďte tedy stud a večer si ji hned vyzkoušejte, uvidíte, že se možná k samotnému sexu nedostanete.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Poloha svíčky je tou, která vás dovede až do ráje. Jde sice o dost náročnou polohu, která se vám možná nepodaří hned napoprvé, ovšem uvidíte, že pravidelný trénink bude stát za to. Podívejte se do Kámasútry a nacvičujte.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Zezadu jako pejsci, tak to je poloha, pro kterou žijete. Milujete ten intenzivní pocit, kdy celou soulož intenzivně cítíte a prožíváte. Tak se nestyďte a příští sex si zase užijte, haf!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Vášeň ve vás vzbuzují všechny polohy, při kterých jste zavěšeni hlavou dolů. V sexu patříte k těm zkušenějším a poloh znalejším jedincům, kteří si umějí říct, jak to chtějí. Sice to u vás v ložnici vypadá jako v cirkuse, ovšem když se vám to tak líbí…

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Potřebujete ukázat svou převahu, a tak se nejlépe cítíte v sedle. Partner pak nemá moc na výběr. Jakmile začne předehra, ví, že za pár chvil bude osedlán.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelci nemají vytříbený vkus na sexuální polohy, ovšem bez čeho se žádná předehra neobejde, je orál. Ten musí trvat dlouho a často vám stačí místo samotného sexu. Sice si to partner moc neužije, ale vy se vznášíte v sedmém nebi.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Klasika, to je vaše. Hezky na misionáře, tím se nikdy nic nezkazí. Prakticky neexistuje sex, kdy byste tuto polohu nezvolili pro své vyvrcholení. Dalo by se říct, že si vystačíte jen s ní.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnáři mají rádi experimentování, takže žádná klasika. Při misionářské pozici se budou zaručeně nudit. Mají rádi, když cítí adrenalin, takže sex venku je pro ně to nej. Co takhle trochu bizár na dětském hřišti?

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Pro Ryby je největší slastí poloha vestoje a zezadu. Cítí v tom naprostou intimitu a mají prostor pro sebe. Tím, že vám partner nekouká do obličeje, se dokážete perfektně uvolnit a sex si užít.

Související články

Další články