Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jahodový úplněk ve Střelci: Panny zatouží po něčem novém, Štíři zažijí dobrodružství

Úplňkový horoskop
Zdroj: Pixabay
horoskop

Blíží se červnový úplněk, který indiáni pojmenovali jahodový. V našich končinách se setkáme ale spíš s označením úplněk růží. Jisté je, že bude ve znamení Střelce. Možná vás postihne pocit, že byste měli zásadně změnit svůj život a posunout se dál. Jahodový úplněk nastane v neděli 4. června. Jaký je horoskop pro vaše znamení?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás o úplňku ve znamení Střelce nabádají, abyste dělali jen to, na co máte chuť. Vyzkoušejte věci, které jste vždycky chtěli. Podnikněte zajímavý výlet, navštivte místa, která si přejete vidět.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Drazí Býci, nastává úplněk ve Střelci, kterému se říká jahodový. Je příznivý pro cestování, sport a pobyt v přírodě, nepřeje pak činnostem vyžadujícím smysl pro detaily, takže se v ničem moc nepitvejte a buďte radši nad věcí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jahodový úplněk, který nastává ve znamení Střelce, přináší humor a optimismus. Máte chuť vyrazit do společnosti a bavit se. Je sice pěkné, že se cítíte bezstarostně, ale pozor si dejte na nezodpovědnost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop s úplňkem ve Střelci prozrazuje, že vám nechybí elán do sportu. Máte touhu vyzkoušet i nějaké nové aktivity a přiučit se čemukoliv zajímavému. Nepřehánějte to a zbytečně neriskujte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nastává úplněk ve znamení Střelce, je vhodná doba pro plánování projektů a uzavírání obchodů. Svým optimismem přesvědčíte každého, dávejte si pozor na sklon k zveličování, aroganci a riskování.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V čase úplňku ve Střelci se rozlučte s negativními myšlenkami. Pokuste se na věcech a lidech hledat jen to hezké a nezapomínejte jim to také říkat. Uvidíte, jak rádi vám to oplatí úsměvem.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nastává úplněk ve znamení Střelce a horoskop vás nabádá, ať se více smějete a užíváte si života. Na důležitosti nabývají vztahy, snažte se být s ostatními v harmonii a nevyvolávejte žádné spory.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je tu úplněk ve Střelci, který má označení jahodový, a vy máte touhu vyzkoušet si něco nového, dychtíte po nevšedních zážitcích. Dodělejte v práci jen to nejnutnější a vyrazte za tím, co vás tolik láká, zábava bude dokonalá.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pozor, nastává úplněk ve znamení Střelce a vy pociťujete neklid, nemůžete vydržet na jednom místě, máte chuť cestovat, poznávat nová místa i lidi. Zároveň vzpomínáte na ty, co jste už dlouho neviděli.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vám o úplňku ve Střelci prozrazují, že vás čekají různá dobrodružství, jste mnohem přátelštější a otevřenější k druhým lidem. Skončete s povinnostmi co nejdříve a vyrazte za zábavou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, během úplňku ve vašem znamení se připravte na to, že budete řešit pracovní i partnerské vztahy. Změní se podmínky v zaměstnání, jimž se musíte přizpůsobit. V osobním životě vás čeká určitá konfrontace.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop pro váš úplněk ve Střelci vás varuje, ať si dáte pozor na nediskrétnost a přílišnou otevřenost. Vztahy nabývají na důležitosti, snažte se udržovat vlídnou a přátelskou atmosféru.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy