Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Jaguár napadl ženu, která si dělala selfie! Na rozdíl od lva Fufíka ho nechali žít

+ Další fotografie
Návštěvnici zoologické zahrady v americkém státě Arizona napadl jaguár. Žena se dostala skrze bariéru výběhu šelmy, aby si mohla udělat selfie. Moc se jí to nevyplatilo.

V arizonské zoologické zahradě byla neomalená žena napadena samicí amerického jaguára. Žena se dostala přes bariéru u výběhu šelmy a chtěla si vyfotit selfie. Kočkovité šelmě se to však nelíbilo a skrze mříže prostrčila drápy a zaťala je do ruky návštěvnice. Přivolaná pomoc naštěstí šelmu na místě nezastřelila, jako tomu bylo u případu Fufíka.

Žena si za to mohla sama, protože na místě neměla co dělat. Musela překonat vysokou bariéru, která je postavená kolem výběhu šelmy a návštěvníci zoo mají zákaz vstupu do těchto prostor. Poraněná žena byla po útoku převezena do nemocnice. Podle informací ABC News se v neděli vrátila do zoologické zahrady, aby se omluvila za své nezodpovědné chování.

Mohlo by vás zajímat

Další články