Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jaguár napadl ženu, která si dělala selfie! Na rozdíl od lva Fufíka ho nechali žít

Návštěvnici zoologické zahrady v americkém státě Arizona napadl jaguár. Žena se dostala skrze bariéru výběhu šelmy, aby si mohla udělat selfie. Moc se jí to nevyplatilo.

V arizonské zoologické zahradě byla neomalená žena napadena samicí amerického jaguára. Žena se dostala přes bariéru u výběhu šelmy a chtěla si vyfotit selfie. Kočkovité šelmě se to však nelíbilo a skrze mříže prostrčila drápy a zaťala je do ruky návštěvnice. Přivolaná pomoc naštěstí šelmu na místě nezastřelila, jako tomu bylo u případu Fufíka.

Žena si za to mohla sama, protože na místě neměla co dělat. Musela překonat vysokou bariéru, která je postavená kolem výběhu šelmy a návštěvníci zoo mají zákaz vstupu do těchto prostor. Poraněná žena byla po útoku převezena do nemocnice. Podle informací ABC News se v neděli vrátila do zoologické zahrady, aby se omluvila za své nezodpovědné chování.

Související články

Další články