Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

JÁGRŮV STRIPTÝZ U HOKEJKY: Jágr se na podivném VIDEU zastal Veroniky, která ukazovala prsa za peníze! Proč je ale tak křečovitý?

+ Další 2 fotografie
Po tom, co včera na přítelkyni Jaromíra Jágra Veroniku prasklo, že se svlékala za peníze v Německu a na povrch vyšly kontroverzní fotografie, Jarda se rozhodl, že bude správným chlapem a ke všemu se postaví čelem. Svoji lásku podporuje, jak jen to jde, a aby jí to nebylo líto, ukázal i svůj tanec, který umístil na internet.

Veroniku Kopřivovou včera dohnala minulost. Něco, co se snažila ututlat, teď ví celé Česko. Jágr má doma striptérku, ale očividně mu to vůbec nevadí. Je vidět, že svoji Verunku miluje a co bylo, to bylo.

Veronika se svlékala za peníze v Německu a také tancovala u tyče a obhospodařovala cizí pány, kteří měli hodně peněz. A když jsme už viděli u tyče tancovat Veroniku, tak proč by si u ní nemohl zatancovat i samotný Jarda Jágr? Přece svoji přítelkyni nenechá ve štychu.

Na internet tak Jarda umístil video se svým speciálním tancem. Tyč sice neměl zrovna po ruce, a tak musel zaimprovizovat s hokejkou. Prý jsme viděli tancovat Veroniku, tak je na čase, aby nám ukázal, co vlastně umí on.

Je vidět, že Jarda má smysl pro humor a jen tak něco ho nerozhází. Přesto se do redakce eXtra.cz dostaly informace, že zas tak vysmátý není. Problémy mu dělá hlavně reakce maminky. Ta se nejprve celé kauze jen smála. Ale v úterý ráno svůj postoj přehodnotila a na Veroniku se dívá hodně pozorným pohledem.

Nové fotografie Veroniky Kopřivové najdete ZDE.

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články