Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jágrův plat? V NHL patří spíš mezi chudinu!

Jarda se stěhuje za sluníčkem a hokejová rodina čeká, že o tom dá
status na Facebook!
Zdroj: profimedia.cz
Zraje jako víno a hraje jako bůh! Jaromír Jágr se svému nynějšímu zaměstnavateli neskonale vyplácí a patří mezi hvězdy, které navíc skoro nezatěžují klubový rozpočet.

Říkejte mu Jackpot!

Tah Floridy, která si zhruba před rokem pořídila pravděpodobně nejlepšího veterána v dějinách NHL, se neskutečně oboustranně vyplácí.

Jágr na Floridě ožil a poosmnácté překonal snovou hranici 60 bodů a Florida si mne ruce, že získala přece jen trochu méně očekávaného bodového lídra.

Stejný kumšt přitom dokázali už jen další tři velikáni NHL – Gordie Howe (21), Wayne Gretzky (19) a Ron Francis (18).

Jágr přitom patří mezi hráče, kteří příliš nezatěžují ani klubový rozpočet, což je v dobách platového stropu obzvlášť ceněné!

Jágrova smlouva stojí hlavně na výkonnostních bonusech, které ženou Jardu k ještě lepším výkonům. Jeho základní plat činí 3,5 mil. dolarů, na který navázal díky 1,5 mil. dolarů gáži za 45 odehraných zápasů a nyní i dalšími 100 tisíci dolary za šedesátý kanadský bod.

Samozřejmě se jedná o slušné peníze, i když Jágr patří mezi 25 nejproduktiv­nějšími hráči celé soutěže spíše mezi chudinu.

Jágra však těší, že je pro něj připravena smlouva i na další rok.

Jeho angažmá je totiž absolutní trefa.

Doslova jackpot!

Související články

Další články