Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jágrovy peníze nepotřebuje: Dominika Branišová má do zlatokopky daleko, sama vydělává statisíce

Jágrovy peníze nepotřebuje: Dominika Branišová má do zlatokopky daleko, sama vydělává statisíce
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
modeling
Jaromír Jágr (48) měl okolo sebe v průběhu let spoustu atraktivních žen, ani s jednou z nich však nevydržel a dlouhou dobu byl sám. Proto, když se ve Špindlerově Mlýně objevil po boku modelky Dominiky Branišové (26), jeho příznivci se začali okamžitě zajímat, kdo tajemná brunetka je. Je jisté, že hokejistovi se nelíbila žádná zlatokopka - Dominice její modelingová kariéra vydělává skvělé peníze.

Jaromír Jágr už zřejmě není sám. Ve Špindlerově Mlýně byl spatřen po boku pohledné brunetky Dominiky Branišové, která se, stejně jako řada předchozích přítelkyň hokejisty, živí modelingem. U kladenského sportovce tato něžná kráska rozhodně nehledá finanční oporu, sama si totiž vydělává pohádkové peníze.

Dominika je jako modelka úspěšná, navštívila celou řadu míst po celém světě a za svou krásu dostává dobře zaplaceno. „Byla jsem v Soulu, Tchaj-peji, Šanghaji, Miláně a teď jedu do Istanbulu. Částky se většinou pohybují v desetitisících až statisících. Nedá se to takhle říct, je to dost individuální,“ napsala modelka jednomu ze svých fanoušků.

K úspěšné kariéře se navíc dostala sama díky své vlastní snaze. „Poslala jsem svoje polaroidy do agentury, oni si mě pozvali na pohovor a přefocení a vzali mě,“ doplnila. Modelka také popsala, jak to v její práci chodí. „Oni vždy rozesílají naše fotky do zahraničních agentur a která agentura se ozve, že má o mě zájem, tak tam jedu,“ vysvětlila Branišová.

Dominika a příkoří

O modelkách se často říká, že je s nimi zacházeno jako s kusy masa. Sama Branišová naštěstí nezažila nic tak ošklivého, co by ji od modelingu mohlo odradit. „Nezažila jsem, že by se ke mně někdo choval hnusně, ale většinou je to tak, že bookery v agentuře zajímá, jen kolik máš práce a jaké máš míry. Zbytek jim je jedno, a když od nich něco potřebuješ, tak většinou 'nemají čas'. Ale samozřejmě, že to tak není všude,“ uvedla Dominika.

Sociální sítě

Sotva se na veřejnost dostala informace, že je Dominika Branišová možnou přítelkyní Jaromíra Jágra a ve Špindlerově Mlýně se k sobě oba velmi měli, pohledná brunetka si smazala všechny profily na sociálních sítích. Fanoušci hokejové legendy jsou zvědaví a nároční, kupříkladu poslední Jágrova přítelkyně Veronika Kopřivová byla pod palbou kritiky po celou dobu vztahu.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy