Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jágrova vrchní náhončí Doleželová se dnes tajně vrací z USA: Jardo, ty naivko, co tam asi tak dělala?

Jana je hodné děvče, které má rádo chudé chlapce.
Zdroj: Hermina

Hned po Petře Faltýnové (34), oficiálně druhá nejrafinovanější zlatokopka v Evropě, misska Jana Doleželová (31), se dnes na tajňáka vrací ze Států.

Apatykářka, s mimořádně kontroverzní pověstí dívky, která bohatým dává a chudým prodává léky, nedávno čelila náletům paparazzi, kteří věděli, že se nedávno pokusila za použití staré finty zvané "Mě nezajímá, že jsi miliardář, mě bere tvůj charakter a to, jaký jsi člověk!" získat jackpot v podobně Jaromíra Jágra (41).

Toho už jsme chtěli pochválit, že při své prozíravosti ohledně davajek, Janičce jen "dal" a šel dál čekat na konec kariéry, kdy se vrátí k Inně a zplodí spolu celou první lajnu budoucího hokejového nároďáku, jenže...

Doleželová se v průběhu honu stihla rozejít se svým kamarádem Ríšou Podroužkem (36), o kterém se víceméně ví, že Janě spíše dělal kluka, a hurá to zkoušet na Džegra dál, a to pod výmluvou, že jsou jen kamarádi a vše si vymysleli zlí novináři v čele s naším šéfredaktorem.

A k tomu taková smůla, skončila výluka NHL, od které si Jana hodně slibovala a půlmiliarda jí tak frnkla do Dallasu.

Ze Států se dnes vrací i Jana. Na sms z redakce eXtra.cz včera nereagovala. Jistě se ale bude jen hemžit historkami o tom, že tam ve svém věku měla práci, či tam byla ve velkoobchodě levně nakoupit Ibuprofen, ale my z eXtra.cz jsme nepřijeli včerejším vlakem.

Že tys to, Jani, vzala přes Dallas? A že tys, Jardo, vyměknul?

Myslíme samozřejmě, co se chutí týče...

Související články

Další články