Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jágrova Verunka si posteskla: Jarda na mě kašle a ještě jsem přibrala!

Veronika si opět vylévala srdíčko.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Nebyla by to Jágrova láska Veronika Kopřivová (25), kdyby si i k Novému roku nevylévala své srdíčko na sociálních sítích, kde má jistotu, že ji tam někdo bude litovat a pochlebovat ji. Teď napsala sáhodlouhý román o tom, jak je život hokejové partnerky těžký, a ještě k tomu všemu se zakulatila!

Při čtení těch výlevů holky od tyče by ji snad jeden i politoval a hodil pětikorunu. Ani na Silvestra si nedala pokoj a chtěla všem ukázat, že opravdu ten život ve zlaté kleci není tak prima, jak si lidi myslí. Že ani ty hory peněz, co teď díky Jardovi má, jí nemůžou vynahradit to, že se cítí sama.

Jaromír totiž místo oslav nového roku musel „pracovat“ a strávil vlastně poslední den v roce na ledě. Chudinka Veronika, která asi na Floridě nemá žádné přátele, tak na něj doma čekala na zadku a přepínala programy. „Letos spolu s Jardou Silvestra trávit nebudeme, kluci jsou v Dallasu, snad přivezou výhru,“ dodává s tím, že únavou už mele z posledního. Ono je totiž strašně unavující si vybírat, co si koupí nového na sebe, nebo jestli půjde na pláž a bude o tom psát sáhodlouhé romány.

Ale tak zábavu si nakonec stejně našla. Zajela si do fitka zacvičit, protože měla černé svědomí, že přibrala úctyhodných 2,5 kilogramu, takže už z ní byla skoro tlustoprdka a ty Jarda nerad. „23. prosince jsem vážila 52 kg, no a 27. prosince 54,5 kg. Svaly to určitě nebyly,“ přiznává.

Takže výčitky ji dohnaly, aby něco dělala, jenže Verunka byla tak přejedená, že se při cvičení málem pozvracela, což samozřejmě ve svém statusu musela popsat. „Po dvou minutách běhu jsem myslela, že se pozvracím,“ říká a bojí se, aby zas nebyla oplácaná, protože moc dobře ví, že celý život má problémy s váhou. Snadno přibere. Má to ta holka prostě těžký život…

Související články

Další články