V roce 2012 se striptérka pokoušela prorazit v České Miss. To měla ucházející postavu, ale po tom, když se jí nepodařilo zvítězit a neštěkl po ní ani pes, tak přibrala skoro deset kilo. Prostě její váha byla jako na houpačce. Než se ale dostala do německého nočního klubu, kde tancovala u tyče, tak kila navíc shodila.

Jenže pak se na Floridě seznámila s Jaromírem Jágrem a svou postavu začala řešit víc, než je zdrávo. Je jasné, že není jednoduché to vedle takové uznávané osobnosti ustát a být za tu reprezentativní krasotinku. Ale proč jde z extrému do extrému?

Najednou propadla cvičení natolik, že snad není dne, kdy by si aspoň jednou nešla zacvičit. Dokonce i v době, kdy je nemocná. Ale většinou jí to ani jednou nestačí a musí aspoň dvakrát. U toho se samozřejmě musí fotit, aby všem dokázala, jak je dobrá, a na své postavě tak tvrdě dře. Samozřejmě k tomu nepatří žádné sladké, když už, tak jen minimálně. Ona to ale zavádí až do extrémů.

„Na cvičení a dietách můžete být závislý stejně jako na alkoholu či drogách. Někdy to pro to tělo může být i horší a mít fatální následky. Prostě padnete vyčerpáním a může vám jít i o život. Většinou se to týká anorektiček, které mají obrovskou fyzickou zátěž, ale nepřijímají žádnou energii,“ řekl redakci eXtra.cz odborník na poruchy příjmu potravy Jan Kulhánek.

Sice ještě není taková kost a kůže, jako byla třeba Eliška Bučková, ale nakročeno k tomu má dost úspěšně. Nezajímá se o nic jiného než o to, jak vypadá a jestli nemá někde nějaký faldík. Jestli to půjde takhle dál, tak za chvíli přestane jíst úplně všechno a posilování ještě zvýší. Aby se Jardovi tímhle tempem neztratila před očima. Sice má rád krásné holky, ale chodit s chrastícím stínem, to by přeci nechtěl.