Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jágrova striptérka V ZAJETÍ ANOREXIE? Svým tělem je posedlá a dokonce začala odmítat jídlo! Proboha proč?

Byly doby, kdy byla oplácaná. A teď není snad chvíle, kdy by se nevyfotila
ve fitku.
Zdroj: Facebook.com/Instagram
+ Dalších 8 fotografií
O tom, že je to s postavou Jágrovy holky jako na houpačce, by se mohly psát romány. Jenže v poslední době to Veronika Kopřivová (25) doslova přehání. Nejenže chodí do posilovny několikrát denně, ale ještě se vyhýbá jídlu. Všechno naznačuje tomu, že už je pod nadvládou vážné nemoci, která může končit i smrtí!

V roce 2012 se striptérka pokoušela prorazit v České Miss. To měla ucházející postavu, ale po tom, když se jí nepodařilo zvítězit a neštěkl po ní ani pes, tak přibrala skoro deset kilo. Prostě její váha byla jako na houpačce. Než se ale dostala do německého nočního klubu, kde tancovala u tyče, tak kila navíc shodila.

Jenže pak se na Floridě seznámila s Jaromírem Jágrem a svou postavu začala řešit víc, než je zdrávo. Je jasné, že není jednoduché to vedle takové uznávané osobnosti ustát a být za tu reprezentativní krasotinku. Ale proč jde z extrému do extrému?

Najednou propadla cvičení natolik, že snad není dne, kdy by si aspoň jednou nešla zacvičit. Dokonce i v době, kdy je nemocná. Ale většinou jí to ani jednou nestačí a musí aspoň dvakrát. U toho se samozřejmě musí fotit, aby všem dokázala, jak je dobrá, a na své postavě tak tvrdě dře. Samozřejmě k tomu nepatří žádné sladké, když už, tak jen minimálně. Ona to ale zavádí až do extrémů.

„Na cvičení a dietách můžete být závislý stejně jako na alkoholu či drogách. Někdy to pro to tělo může být i horší a mít fatální následky. Prostě padnete vyčerpáním a může vám jít i o život. Většinou se to týká anorektiček, které mají obrovskou fyzickou zátěž, ale nepřijímají žádnou energii,“ řekl redakci eXtra.cz odborník na poruchy příjmu potravy Jan Kulhánek.

Sice ještě není taková kost a kůže, jako byla třeba Eliška Bučková, ale nakročeno k tomu má dost úspěšně. Nezajímá se o nic jiného než o to, jak vypadá a jestli nemá někde nějaký faldík. Jestli to půjde takhle dál, tak za chvíli přestane jíst úplně všechno a posilování ještě zvýší. Aby se Jardovi tímhle tempem neztratila před očima. Sice má rád krásné holky, ale chodit s chrastícím stínem, to by přeci nechtěl.

Související články

Další články