Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jágrova striptérka tvrdí, že neměla na jídlo, a tak se svlékala. Místo jídla ale jela na Bali a machrovala páskem Gucci

Takhle podle Veroniky Kopřivové vypadá chudoba.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Veronika Kopřivová se živila v Německu jako striptérka. Mužské ruce na svém těle strpěla jenom proto, protože doslova neměla na chleba a na nájem. Aspoň to tvrdí ve svém srdceryvném vyjádření, po jehož přečtení zatlačili slzu jenom naivní čtenáři. Všechno je totiž jinak.

Od té doby, co web eXtra.cz přinesl jako první informace o tom, že Veronika Kopřivová pracovala za hranicemi jako striptérka, se nám denně plní e-mailové schránky samými zajímavými informacemi.

Jak to vypadá, tak Veronika naštvala v Teplicích spoustu lidí a ti její výmluvy o chudobě neskousnou. Prý si pohádku o tom, že neměla na jídlo a na splátky, vymyslela. Důkazem jsou fotky z podzimu 2014, kde se opaluje na Bali, vystrkuje zadeček na Maledivách a bydlí v luxusním hotelu.

„Neměla jsem na základní věci – nájem, splátky a jídlo,“ píše Veronika na svém Instagramu. Takže když nemáte na nájem, nezbývá vám nic jiného než spát v hotelu Kempinski, uskromnit se v nákupech a spokojit se s podřadnou značkou, jako je Gucci, a místo splátek se válet na pláži.

Aspoň tak vypadá chudoba podle Veroniky. Po boku Jaromíra Jágra (44) už ji snad osud tak krutě zkoušet nebude.

Související články

Další články