Vezměte si jednu z nejkrásnějších žen světa Danielu Peštovou, která pózovala pro nejproslulejší módní návrháře a časopisy, a na druhé straně nedoceněnou primadonu z Teplic, která jela své štěstí hledat za oceán. Než skončila v náručí hokejového boha Jaromíra Jágra (44), tak se dost profesionálně obtáčela kolem německých dělníků, kteří si zaplatili její striptýz.

Nepřijde vám to trošku jako nebe a dudy? Samozřejmě že ano, srovnává se nesrovnatelné. I když si teď Veronika myslí, že je hvězda první velikosti, tak by si měla uvědomit, že kdyby nesdílela jednu postel s Jardou, tak po ní neštěkne ani pes. Zato Daniela má za sebou dost tvrdě vydřenou kariéru, nikdy se nemusela snížit k tomu, aby své tělo prodávala někde v night clubu v Německu, chodila z castingu na casting, než její krásnou tvář objevila slavná modelingová agentura. Sama v začátcích neměla skoro na jídlo, ale k tyči tancovat opravdu nešla.

Díky tomu se teď může pyšnit úspěšnou kariérou, slavným manželem Pavolem Haberou a třemi krásnými dětmi. A když se ohlédne do minulosti, tak se za své činy nemusí stydět. Tak nechápeme, kde stylista Blesk magazínu přišel na to, že zrovna „Kopřiva“ mu připomíná Peštovou, když ani rysy si tedy holky nejsou zrovna dvakrát podobné. Možná kdybychom měli silný šedý zákal a vypili bednu tvrdého alkoholu, tak tam tu podobu uvidíme, tedy spíš si to budeme myslet.

Ale proti takovému přirovnání se přeci Verča nebude ohrazovat, když ona je ta hvězda jasná, která kdy co dokázala, tak bylo ulovit nepolapitelného starého mládence. V Čechách je opravdu tak snadné stát se „celebritou“ číslo jedna.