Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jágrova neteř si užívá mateřství, malý Maxmilian jí ale dává zabrat. Nastínila, jak to bude se svatbou

Její tělo zdobí tetování, které jejímu stylu velmi sedne.
Zdroj: se souhlasem Pavlína Jágrová
+ Dalších 5 fotografií
Rodina

Módní blogerka a neteř hokejové hvězdy Jaromíra Jágra (50), Pavlína Jágrová (29), si užívá mateřství. Ačkoliv pro eXtra.cz přiznává, že péče o čtyřměsíčního Maxmiliana je v poslední době náročnější, baví ji sledovat, jak se mění a vyvíjí. Kromě toho ocenila pomoc svého přítele Sebastiana a nastínila, jak to bude se svatbou. Uplynuly čtyři měsíce od porodu a jak je patrné z fotek na Instagramu, Pavlína Jágrová má opět skvělou postavu. Sama s ní však zatím spokojená není. "Já ještě právě moc ve formě nejsem. Mám pořád pár kil nahoře. Nicméně momentálně není čas na fitko. Z hodnýho spícího miminka se stalo hodně náročný miminko. Takže summer body (letní postava) se odkládá na příští rok," vtipkovala v rozhovoru pro eXtra.cz neteř Jaromíra Jágra.

Ačkoliv péče o malého Maxmiliana není vždy úplně med, Pavlína je z něj nadšená. "Je to super, užívám si to, věnuju mu veškerý čas a strašně mě baví pozorovat, jak se mění, roste a vyvíjí," pochvalovala si. V poslední době se přidaly menší komplikace "Zároveň je to někdy fakt náročný, on teď nějak hůř spí v noci," přiznala blogerka.

Svatba bude, ale...

I proto je moc ráda za pomoc svého partnera a Maxmilianova tatínka Sebastiana. Ten se role tatínka zhostil se vším všudy. "Pomáhá mi fakt hodně, jsem za to strašně ráda. Ta druhá náruč je opravdu potřeba. Obdivuju všechny matky, co zvládají děti samy," kroutila hlavou Pavlína. Zkrátka být rodičem je práce na plný úvazek.

Jelikož miminko se Pavlíně a Sebastianovi narodilo, aniž by byli sezdáni, přišla řeč i na veselku. Té se ale jen tak nedočkají, jelikož Maxmilian své rodiče pořádně zaměstnává. "Na řešení svatby teď není vůbec čas. Podle mě se k tomu dostanu tak za rok," řekla příbuzná slavného hokejisty pro eXtra.cz s tím, že všechno má svůj čas.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy