Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jágrova neteř Pavlína zažívá radostné období: Po narození chlapečka žádost o ruku

Její tělo zdobí tetování, které jejímu stylu velmi sedne.
Zdroj: se souhlasem Pavlína Jágrová
+ Dalších 6 fotografií
Zásnuby

Neteř hokejisty Jaromíra Jágra (50) je zasnoubená. Krásná Pavlína (29) se na Instagramu pochlubila, že ji její partner Sebastian požádal o ruku. A ona mu řekla ano!

Módní blogerka a neteř Jaromíra Jágra Pavlína zažívá radostné období. Její partner Sebastian ji požádal o ruku, s čímž se sympatická blondýnka pochlubila na sociálních sítích. K zásnubám jí dal decentní diamantový prsten.

Kdy však bude svatba, to zatím ani jeden z nich neví. „Uvidíme. S maxíkem teď ještě nemám úplně energii a čas to plánovat. Nespěchám na to,“ odpověděla na dotaz v komentářích.

S partnerem mají syna

Pavlína se Sebastianem spolu navíc vychovávají chlapečka Maxmiliana. Porod proběhl před čtyřmi měsíci a Pavlína si mateřství užívá. „Je to super, užívám si to, věnuju mu veškerý čas a strašně mě baví pozorovat, jak se mění, roste a vyvíjí,“ prozradila před pár dny webu eXtra.cz.

Partner Sebastian jí navíc s výchovou synka neskutečně pomáhá. Pomáhá mi fakt hodně, jsem za to strašně ráda. Ta druhá náruč je opravdu potřeba. Obdivuju všechny matky, co zvládají děti samy,“ kroutila hlavou Pavlína.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy