Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jágrova neteř Pavlína je těhotná! Chci, aby mi šel Jaromír za kmotra, prozradila

Krásná neteř Jaromíra Jágra Pavlína.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Těhotenství

Krásná neteř legendárního hokejisty Jaromíra Jágra (49) Pavlína (29) je těhotná. S radostnou zprávou se pochlubila na sociálních sítích a gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat. Webu eXtra.cz prozradila, v jakém je momentálně měsíci i jak její rodina včetně samotného Jágra reagovala.

„Coming soon,“ napsala Pavlína Jágrová, módní blogerka a také neteř hvězdného hokejisty Jaromíra Jágra na své sociální sítě. Odhalila tak, že čeká svého prvního potomka. Pohlaví miminka již vědí, ale nechtějí ho prozradit.

„Začínám šestý měsíc. Rodina z obou stran má obrovskou radost. I Jaromír,“ prozradila webu eXtra.cz Pavlína. Dodala zároveň, že chce, aby jí šel slavný hokejista za kmotra. „Ze začátku to byl masakr. Měla jsem v podstatě tři měsíce nevolnosti bez přestávky,“ popsala dále, ale zároveň se nechala slyšet, že se jí těhotenství podařilo tajit dlouhou dobu, protože má malinké bříško.

Co se týče svatby, tak tu Pavlína se svým přítelem plánuje, ale až později. „Chci si jí užít,“ vysvětlila.

Gratulace a radostné zprávy

Pod fotografií se to ihned začalo hemžit krásnými zprávami. „Gratulujuuu,“ napsala zpěvačka Olga Lounová. „Och, to je krása, moc gratuluji,“ napsala další uživatelka. Česká Miss Earth za rok 2015 Karolína Mališová zase přidala k fotografii emotikon smajlíka se srdíčky.

Pavlína vystudovala marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní a pyšní se titulem Ing. Od roku 2011 provozuje svůj web, který je zaměřený převážně na módu, módní trendy, cestování, kosmetiku a tipy na nákupy.

Související články

Další články