Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jágrova neteř odhodila stud: Úplně nahá ukázala prso! Žhavé FOTO UVNITŘ

+ Dalších 75 fotografií
Sexy fotka
Dokonalost mají v rodině. Zatímco Jaromír Jágr (47) válí na ledě, jeho neteř Pavlína (28) se chlubí perfektním tělíčkem. A nebojí se ho odhalit. Na Instagramu potěšila všechny fanoušky, když se podělila nejenom o nové tetování, ale i nahé ňadro!

Módní blogerka Pavlína Jágrová (28) neproslula jen jako neteř slavného strýce, ale i dokonalými křivkami. Na Instagram přidávala peprné snímky už v minulosti, tentokrát ale zašla ještě dál!

Pochlubila se novým tetováním a při té příležitosti ukázala mnohem víc. Na fotce pózuje zcela nahá a všem dala pohlédnout na své pravé ňadro. Co by na to asi řekl Jarda (47)!

Ten teď na nějaké peskování nemá čas, starosti mu totiž dělá hokej a jeho Veronika Kopřivová (27), která si užívá na Floridě, místo aby ho podpořila. Tak aspoň někdo z Jágrových má pohodu a může si užít pochvalné komentáře, kterých už Pavlíně pod fotkou přistály desítky.

Mohlo by vás zajímat

Další články